Od minulotýždňovej nehody bola Zuzana v kritickom stave. V bezvedomí ju previezli záchranári do nemocnice.  Aj napriek veľkej snahe o záchranu jej života, sa to lekárom nepodarilo. Informoval o tom portál pluska.sk

S manželmi, ktorí boli spolu 16 rokov, bol vtedy v aute aj ich 2,5 ročný syn. Ten vyviazol so zraneniami. Chlapček, ktorého si Dolinayovci adoptovali, tak opäť prišiel o rodičov.

Prečítajte si

Nehoda sa stala medzi Komárnom a obcou Iža. Auto, v ktorom sa rodina viezla, sa čelne zrazilo s protiidúcim vozidlom. To z neznámych dôvodov malo prejsť do protismeru.

Policajní vyšetrovatelia nehodu vyšetrujú ako prečin usmrtenia a ublíženia na zdraví. Pohreb štátneho tajomníka Dolinaya je naplánovaný na pondelok.

Vladimír Dolinay, ktorý bol v minulosti blogerom a aj komunálnym politikom, bol v úrade štátneho tajomníka od júla. V minulosti bol asistentom vtedajšej europoslankyne Jany Žitňanskej. „Naša posledná spoločná. Zuzka, ďakujem za všetko, veď Ty vieš... Tvoje Carpe diem nám bude hrozne chýbať. Máme Ťa radi..,“ napísala k fotografii na Facebooku.