Každého drobca poteší detská voda Lucka s populárnymi chrobáčikmi na etikete. Tie z malých fliaš (0,5 l) dokonca svetielkujú v tme a tak môže byť zábava aj pod perinou. Pre väčší strapec detí však treba tekutín viac, preto na pultoch obchodov nájdete aj 1,5-litrových Chrobáčikov.

„Sladené nápoje majú významný podiel na zvýšení rizika vzniku nadváhy už v ranom veku, ako aj pokazených zuboch, či hyperaktívnom správaní. Čistá voda je zdravým a najvhodnejším variantom na super párty – nie je škodlivá pre zúbky, kosti, ani váhu,“ odporúča psychologička Mgr. Katarína Bieliková.

V zábavných fľašiach sa ukrýva presne to, čo deti potrebujú – chutná čistá pramenitá voda s optimálnym pomerom horčíka a vápnika, dvoch minerálov dôležitých pre zdravý rast našich najmenších, a zároveň s minimom škodlivého sodíka.

Navyše ani fľaše nemusia skončiť v odpade – stačí len popustiť uzdu fantázii a vdýchnuť im nový život. Zapojte svoju kreativitu a vytvorte spolu s deťmi veselé kvetináče či pestrofarebné girlandy, ktoré potešia všetkých. Fantázii sa skutočne medze nekladú.

 

Vaše nápady teraz môžu byť aj odmenené - stačí len kliknúť na FB Lucka - Tvoj vodný anjel a môžete vyhrať roztomilé tričká, tašky či senzačný chrobáčikovský polep detskej izbičky.

No pozor, súťaž trvá len do 15.4.2016.

 

 

 

Chrobáčikovia sa ľahko stanú najobľúbenejším detským pitím, pretože s hravými fľašami je skutočná zábava a zdravý obsah bude mrňúskom chutiť. Hravá párty - hoc aj každý deň - môže začať!