Tiež vás na začiatku nového dňa najlepšie naladí šálka delikátneho čierneho čaju? Nech si tento povzbudzujúci nápoj z fermentovaných lístkov čajovníka doprajete kedykoľvek, stojí za to užiť si ho v čo najvyššej kvalite.

Objaviť svojho favorita môžete medzi čiernymi čajmi od TEEKANNE, ktoré prináša tie najlepšie čajové lístky s plnou chuťou a silnou arómou. Vyskúšajte klasický čaj Black Label z preslávenej indickej oblasti Assam, exkluzívnu zmes čiernych čajov TEEKANNE Gold alebo osviežujúci Earl Grey s voňavým nádychom bergamotu!

Assam, vlhké a teplé údolie indickej rieky Brahmaputra, poskytuje dokonalé podmienky pre pestovanie vynikajúceho čaju. Práve odtiaľto pochádza aj čierny čaj TEEKANNE Black Label. Silná chuť a výrazná aróma z neho robia ideálny nápoj pre milovníkov intenzívnych čajových chutí. Vyskúšať ho môžete samotný, s medom a citrónom, inšpirovať sa ale môžete aj anglickou čajovou kultúrou, ktorá nedá dopustiť na silný čierny čaj zjemnený mliekom.

Lahodnú chuť v zlatom šate spoznáte vďaka prémiovému čaju TEEKANNE Gold. Ten obsahuje ručne zbierané čajové lístky rôznych odrôd, ktoré dohromady tvoria pikantnú, a napriek tomu harmonickú chuť. Dokonalá chuťová kombinácia je základ unikátneho zážitku, ktorý spoznáte nielen vďaka exkluzívnej zlatej zmesi, ale aj vďaka čaju TEEKANNE Earl Grey. Ten by sme možno ani neochutnali, nebyť britského šľachtica Charlesa Greya. Na cestách Čínou údajne dostal do daru receptúru na čierny čaj s prídavkom bergamotu, a tak sa táto skutočne lahodná špecialita dostala aj k nám do Európy. Teraz si môžete dokonalý čierny čaj Earl Grey s nádychom nezameniteľného bergamotu užiť s TEEKANNE naplno.