Užijete si ho bez ohľadu na počasie. V lete a slnečnom počasí si môžete zaplávať v prírodnom kúpalisku, ktorý ma dno vyskladané z príjemných kamienkov. Vedľa neho je nádrž s vodou filtrovanou rastlinkami. Pobaví vás upozornenie, že do bazéna sa vchádza len v plavkách - nie v slipách, trenírkach alebo farebnej ženskej spodnej bielizni. Vstupné je 3 eurá pre dospelých a 1,50 pre deti.

 

 

 

Pre najmenšie deti tu nájdete krásne upravený detský bazénik, s malými stoličkami na občerstvenie.

 

 

Väčšie deti i dospelí si za euro môžu celý deň užívať tobogán. Popri tom si zahrať plážový volejbal aj nohejbal.

 

 

 

Ak nebude počasie na kúpanie a opaľovanie, možností je veľa. Ihrisko okrem preliezok a hojdačiek, ponúka tabuľu na kreslenie či drevené piškvorky.

 

 

Pozrieť si tu môžete autá či poľnohospodársku techniku, akú už dnes na cestách a poliach neuvidíte, ale stále má svoje čaro.

 

 

Hoci je areál nový, úplne pasuje do dedinského prostredia s prvkami ľudovej architektúry. Stojí tam prírodný amfiteáter pre 600 hostí s 36-kilogramovým zvonom, ktorý zvoláva na podujatia. Dostal meno Stanislav.

 

 

Prekvapia vás ešte dve veci. Pri vchode, keď sa dozviete, že nemôžete areál navštíviť so psom. A pri odchode, keď si prečítate tabuľu, že na výstavbu areálu nebolo použité ani euro z európskych fondov. Areál postavil súkromný investor, podnikateľ a honorárny konzul Ukrajiny Stanislav Obický. A spomínali sme kolibu so slovenskými špecialitami?   

 

 

 

Prečítajte si aj Mravčia trasa pred deti, najväčší lezecký park alebo rakúsky Grand Canyon. Vymeňte kúpaliská za hory