Ak ste fanúšikom nealkoholického ochuteného piva, toto leto si užijete s novým nealko pivom BIRGO. Je výsledkom spolupráce dvoch tradičných nápojárskych značiek – Mattoni 1873 a národného pivovaru Budějovický Budvar.

Nealkoholické ochutené pivo je v posledných rokoch čoraz viac obľúbenejšie. Siahnu po ňom všetci bez výnimky, či už po dobrom jedle, v rámci letných eventov, po športovaní a aktívnom oddychu či ako súčasť priateľských posedení.

V čom je BIRGO iné? Jedinečnosť spočíva najmä v chuti. Jeho zloženie posúva trendy kategórie beermixov – dôraz kladie na sviežu chuť, má nižší než zvyčajný obsah pridaného cukru, a naopak má vyšší podiel pivnej zložky. 

Tradičná aj unikátna príchuť

Prémiové osvieženie BIRGO je šťavnatý mix nealko piva a prvotriednej ovocnej chuti, ktorý obsahuje aj vyvážený komplex B vitamínov. Zloženie je bez farbív a konzervantov a zaručuje autentický pôžitok zo sviežej chuti. BIRGO si môžete dopriať v troch príchutiach.

Značka Mattoni na základe skúseností s chuťovými preferenciami spotrebiteľov detailne zladila príchute, pretože horkosť nealkoholického piva si vyžaduje špeciálnu kombináciu chutí a ich intenzitu. Okrem dvoch tradičných a obľúbených citrusových mixov Grapefruit a Citrón-Limetka, Birgo prichádza tiež s jedinečnou kombináciou Mango-Limetka, ktorú na Slovensku neponúka žiadny iný výrobca.

Viac na www.birgo.sk