Herečka a producentka Margot Robbie (34), slávna predstaviteľka Barbie, a jej manžel, herec a filmový producent Tom Ackerley (34), čakajú svoje prvé dieťa. Pre People to potvrdili viaceré zdroje, dvojica, ktorá si veľmi stráži svoje súkromie, novinku zatiaľ nepotvrdila.

Úspešná Margot Robbie je tehotná

Margot Robbie a Tom Ackerley sa prvýkrát stretli v roku 2013 pri nakrúcaní romantickej drámy z druhej svetovej vojny s názvom Suite Française. On bol vtedy asistent réžie a austrálska herečka vo filme hrala. Vzali sa o tri roky neskôr v decembri 2016. Zásnuby, ani súkromný obrad v austrálskom Byron Bay neoznámili verejnosti.

Margot Robbie sa v minulosti sťažovala, ako ju tiež hnevajú neustále otázky, kedy bude mať dieťa. „To ma naozaj štve. Ako sa opovažuje nejaký starý chlap diktovať mi, čo môžem a nemôžem robiť ohľadom materstva alebo môjho tela? Bohužiaľ, stále sa o tom hovorí,“ vyhlásila v roku 2019 Margot Robbie o novinároch, ktorí sa jej na potomkov stále pýtali.

Nepríjemné otázky na prvé dieťa

„Vydala som sa a prvá otázka v takmer každom rozhovore je: Čo deti? Kedy ich budete mať? Tieto spoločenské konvencie ma štvú. Vydala si sa, tak teraz musíš mať dieťa. Netlačte na pílu. Budem si robiť, čo budem chcieť,“ dodala herečka.

Ako 24-ročná založila Margot Robbie spolu s manželom a blízkymi priateľmi úspešnú produkčnú spoločnosť LuckyChap Entertainment, ktorá vyrovnáva nepomer medzi ženami a mužmi vo filmovom priemysle a dáva príležitosť ženám režisérkam, scenáristkam, kameramankám, zvukárkam či osvetľovačkám.

Spoločnosť získala minulý rok ocenenie magazínu Variety v špeciálnom vydaní s názvom Power of Women (Sila žien).