Topmodelka Adriana Sklenaříková (46) krátko po marcovej návšteve Slovenska oznámila, že sa vo svojich 46 rokoch prvýkrát stane mamou. Teraz je oficiálne aj tehotenstvo jej mladšej sestry, právničky Natálie (41). Obe tehotenstvá potvrdil pre denník Nový čas manažér Adriany Sklenaříkovej Miro Šimonič.

 

 

Adriana Sklenaříková dvakrát potratila. O dieťa prišla počas prvého manželstva s francúzskym futbalistom Christianom Karembeu. Pár sa v roku 2012 rozviedol. Druhýkrát potratila v roku 2016, to už bola vydatá za arménskeho milionára Arama Ohaniana. „Otehotnela som a bola som od radosti bez seba. Bohužiaľ, v siedmom týždni tehotenstva som potratia. Následujúce dva mesiace sa mi oči zaliali slzami zakaždým, keď som stretla tehotnú ženu alebo mamu s dieťaťkom. Naozaj sa chcem stať mamou. Keď som bola mladšia, tak som to tak necítila. S manželom sa o to pokúsime ešte raz. Ak to nevyjde, zvolíme si adopciu,“ povedala v roku 2017 pre magazín Paris Match.

Natália vyštudovala podľa informácií stránky skl-avocat.sk právo na Parížskej univerzite a od roku 2007 v Paríži pôsobí ako advokátka. Pracovala v prestížnych francúzskych advokátskych kanceláriách (Alerion, DS Avocats), špecializuje sa na ázijské a východoeurópske krajiny a robí hlavne pracovné právo, právo zo športového prostredia a rozvoj právnických služieb medzi Slovenskom a Francúzskom. Dohovorí sa piatimi jazykmi.