Hovädzí vývar urobíte za 18 minút, rizoto bude hotové za 2 minúty a zabudnite na 6-hodinové varenie huspeniny. Po 50 minútach od zovretia vypínate. ”Naše 2-minútové talianske krémové rizoto je úplný gurmánsky zážitok, ale s AMC systémom viete uvariť exotické i tradičné jedlá veľmi zdravo a rýchlo,” hovorí Radoslav Čársky, ktorý má so systémom AMC 30-ročné skúsenosti.

Tradičné recepty za rekordný čas

Tým sa výpočet rýchleho varenia zďaleka nekončí: zeleninová polievka sa varí 2 minúty, kurací vývar trvá 7 minút, hovädzí a slepačí 18 minút. Kurací paprikáš urobíte za 7 minút a hovädzí guláš vám potrvá 18 minút varenia. Ryža a cestoviny majú dobu varenia len 2 minúty. Strukoviny sú od 2 minút pri červenej šošovici, po 20 minút pri varení nenamočenej fazule.

Systém AMC skracuje dobu prípravy jedál až o 90 percent, šetrí energiu a s najnovšími technológiami umožňuje variť aj na diaľku. To oslovuje nielen ženy, ale aj mužov, či dospievajúce deti.

“Jednoduchosť prípravy jedál v AMC je úplne fascinujúca. Z našich skúseností si ju veľmi rýchlo osvoja nielen skúsení kuchári, ale aj ľudia, ktorí s varením doteraz nemali skúsenosti. Napríklad dospievajúce deti, častokrát aj muži, ktorých nadchýna, že na pripravenie jedál v AMC netreba dlho čakať a nie je nutné počas varenia pri tom stáť a neustále niečo kontrolovať,” hovorí Radoslav Čársky, ktorý už má druhú generáciu zákazníkov.

Po rodičoch si u neho AMC výbavu objednávajú aj deti, ktoré si na tento štýl prípravy jedál zvykli a chcú si ju preniesť do svojich vlastných domácností.

Systém varenia AMC

AMC systém je pre všetkých, ktorí o zdravom stravovaní nielen hovoria, ale chcú ho dostať do každodenného života. “Príprava zeleniny a zemiakov bez pridanej vody uchová dôležité vitamíny a minerálne látky, ktoré telo prirodzene potrebuje. Na Slovensku, kde množstvo ľudí trpí ochoreniami srdcovo-cievneho a tráviaceho aparátu, je ďalšou obrovskou výhodou pripravovať mäsité jedlá bez pridaného tuku a teda s úplným vylúčením prepaľovania tukov,” vyratúva výhody. Systém AMC patrí k lídrom v technológiách vo varení.

Ovládanie cez aplikáciu v mobile

Prémiový systém varenia AMC bol spotrebiteľmi a odborníkmi zvolený za „Kuchynskú inováciu roka 2021“ a získal ocenenie „Golden Award“. Pre používateľov to znamená, že môžu variť pomocou aplikácie v mobile a pokojne aj na diaľku.

"Za 60 rokov svojej existencie AMC vždy predstavovalo špičku vo využívaní moderných technológii. V súčasnosti je z tohto pohľadu asi najzaujímavejšie kontrolované, plne automatické varenie s využitím Bluetooth a WiFi technológie s možnosťou ovládanie cez aplikáciu v mobile, kľudne aj na diaľku. Navyše táto naša aplikácia, ako prémiová služba, vás prevedie mnohými receptami štýlom „STEP BY STEP“ a teda fakt to zvládne každý. Ženy, ale aj muži, ktorí sú nadšení, že konečne niekto 21. storočie priniesol aj do domácej prípravy jedál," hovorí Radoslav Čársky.

So systémom varenia AMC varíte zdravo a naozaj rýchlo.  Foto - AMC Slovensko

Systém AMC znamená aj úsporu energie. V dnešnej dobe rastúcich cien energií sa stáva dôležitou výhodou AMC systému aj fantastická úspora, nielen energie. Napríklad pri pečení väčších kusov mäsa AMC metódou sa zabezpečí, že mäso sa zďaleka toľko nespečie, ako v rúre, zostane fantasticky šťavnaté a ešte sa aj v porovnaní s rúrou ušetrí 95% energie.

AMC systém je, samozrejme, s ohľadom na inovácie a použité technológie z hornej časti cenovej ponuky, ale treba sa naň pozerať nie ako na kúpu, ale na skvelú investíciu, ktorá cez úsporu, dokáže priniesť skvelé zhodnotenie financií. Do výšky 30-40 % ročne a teda s návratnosťou okolo 3 rokov od zadováženia si AMC výbavy. To, či sa to oplatí, je najlepšie presvedčiť sa osobne.

“Nech to celé vyzerá akokoľvek neuveriteľne, my v AMC radi záujemcom naživo predvedieme, aby si mohli sami odmerať a, samozrejme, jedlo aj ochutnať, aby pochopili, ako skvele chutí,” dodáva Radoslav Čársky.

 

AMC systém oslavuje 60 rokov existencie - a tak rozdá 60 multifunkčných kvalitných krájačov, ktoré inak nekúpite.

AMC QuickCut, ako originálny švajčiarsky výrobok, dostane ZADARMO každý, kto si objedná ukážku varenia s AMC. Objednať si ju môžete tu - kliknite