Hľadáte darček na MDŽ? Kvetmi a knihou určite nič nepokazíte. A ak viete darček urobiť vlastnoručne, tak bude radosť dvojnásobná. Ak vás nič z toho neoslovilo, možno vám pomôžu naše tipy na darčeky k Medzinárodnému dňu žien, ktorý bude 8. marca 2024.

Hľadali sme ich pre vás vo všetkých cenových reláciách - od 8 do do 235 eur.

Sú väčšinou od overených podnikateliek, s ktorými spolupracujeme a odporúčame. Kúpou darčeka tak podporíte aj ich biznis. 

Tu je 7 tipov na darčeky na MDŽ

1. Darčeková ajurvédska sada SLEEP od SPA CEYLON

Rozmaznajte ženu s ajurvédskymi prípravkami do kúpeľa a pre starostlivosť o telo. Prípravky luxusnej značky SPA Ceylon sú obohatené o vzácne bylinky a čisté aromatické esenciálne oleje, ktoré zjemňujú, upokojujú a relaxujú zmysly, čím podporujú hlboký pokojný spánok.

Darčeková sada obsahuje kúpeľový a sprchovací gél, hydratačné prírodné maslo, telové mlieko, hmla na telo a vankúš v spreji, prírodné krémové mydlo a upokojujúci balzam na podporu spánku. V krásnom darčekovom balení.

 

Kúpite ONLINE tu:

2. Kašmírový šál v rôznych farebných prevedeniach

Kašmírový šál je štýlový doplnok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy pre svoju eleganciu a univerzálnosť. Hodí sa takmer na všetky príležitosti – od spoločenských šiat až po bežné nosenie. Kašmírový šál nielen zahreje počas chladnejších období, ale zvýrazní váš outfit. V rôznych farebných prevedeniach - od výraznej cyklamenovej po univerzálnu hnedú od módneho salónu Eleganta.

 

Kúpite ONLINE tu: 

3. Luxusná sada šperkov značky Lampglas 

Luxusný náhrdelník, náramok a náušnice s ručne vyrábanou perlou Lampglas vo farebnej kombinácii rubínu so zapracovaným pravým rýdzim, 24-karátovým zlatom. Krásna majstrovská sada v prevedení zlatej a červenej z rúk českých sklárok, ktorým sa podarilo v ohni prepojiť plátok rýdzeho zlata a skla tak, že vznikli fantastické obrazce vo vnútri perly. Predávame jednotlivo alebo ako súpracu - v krásnom darčekovom balení.

 

Kúpite ONLINE tu:

4. Darčekový kozmetický set CARDAMOM ROSE

Výber ajurvédskych domácich kúpeľných receptúr naplnených vzácnymi bylinkami a čistými aromatickými esenciálnymi olejmi. Himalájska ruža upokojuje a pomáha zbaviť sa každodenného stresu a uvoľňuje zmysly. Luxusne voňavý BIO cejlónsky kardamóm zahreje, povznesie a rozjasní myseľ a telo. Synergická zmes podporuje radostnú prirodzenú pohodu.

Darčeková sada obsahuje kúpeľový a sprchovací gél, mlieko na ruky a telo, telový peeling, relaxačná hmla na telo a vankúš v spreji. V krásnom darčekovom balení.

 

Kúpite ONLINE tu:

5. Prútený piknikový kôš v tvare srdca

Prútený piknikový kôš s vekom v tvare srdca sú dva pôžitky v jednom - piknik s rodinou a najbližšími a výraz lásky v tvare srdca. Určite potešíte každú romantičku.

Kúpite ONLINE tu:

6. Náhrdelník z minerálov značky Moje Gorale

Potešte mamu, partnerku či manželku náhrdelníkmi z minerálov slovenskej značky Moje Gorale. Edícia náhrdelníkov z minerálov s názvom “4 dary” poteší každú, ktorú si pritiahnu krásne gorale (náhrdelníky) nabité energiou. Moje Gorale sú slovenská značka, s ktorou portál Ženy v meste dlhodobo spolupracuje. Edícia “4 dary” sa skladá z náhrdelníkov HOJNOSŤ, LÁSKA, SILA a ENERGIA.

Kúpite ONLINE tu:


 

7. Štýlová aromalampa

Štýlová aromalampa z edície Whiteline navodí vôňou a svetlom atmosféru, ktorá aj zo všedného večera vykúzli pohodu nad rozčítanou knihou. Alebo dotvorí sviatočný čas s partnerom alebo blízkymi.

 

Kúpite ONLINE tu: