Portál Ženy v meste sa spojil so slovenskou značkou Moje Gorale a podľa seriálu Sex v meste, ktorý je našou veľkou inšpiráciou, sme vytvorili edíciu 4 ženy v meste. Podľa predlohy postáv Carrie, Samanthy, Charlotty a Mirandy vznikli štyri unikátne náhrdelníky: Ambiciózna Vizionárka, Vášnivá Bohyňa, Zabudnutá Kráľovná a Neprehliadnuteľná Diva.

Náhrdelníky podľa seriálu Sex v meste

“Priznávam, že to bol pre mňa dlhý pôrod…Chcela som ponúknuť to najlepšie a vybrať z toho množstva minerálov najkrajšie kúsky. Považujem to ale za úžasný nápad spojiť 4 tipy žien. Pretože každá je úplne iná, ale spolu tvoria silnú štvorku so skvelou energiou,” povedala k projektu Terezka Kupcová, ktorá pred dvoma rokmi založila značku Moje Gorale.

Slovenská podnikateľka sa 7 rokov venuje tvorbe šperkov z minerálnych kameňov. Jej energia a vášeň nás oslovili, aby sme vytvorili spoločný projekt a vytvorili edíciu 4 ženy v meste.

“Náš portál vychádzal pri svojom vzniku zo seriálu Sex v meste, kde sa otvorene hovorí o ženských témach, ktoré vtedy, ale aj dnes sú stále pre spoločnosť tabu. Zvlášť nás oslovila myšlienka hovoriť o tom, že každá žena je iná, má iné očakávania od svojho života a že je to v poriadku. O svojom živote si má rozhodovať len ona sama, nie jej okolie, ktoré má často potrebu súdiť a odsudzovať,” vysvetľuje šéfredaktorka portálu Ženy v meste Miriam Zsilleová.

Štyri rôzne náhrdelníky

Každý náhrdelník je ručne vyrobený z iných minerálov tak, aby ich energia cielila na charakter ženy, pre ktorú je určený. “Na výrobu náhrdelníkov som použila malachit ako silný ochranný kameň, hematit, ktorý dáva do rovnováhy telo, myseľ i ducha, tiež granát na energiu, ruženín ako symbol lásky, krásy a uzdravovania, či spinel ako kameň nádeje, čo povzbudí pri riešení problémov,” vysvetľuje Terezka Kupcová.