Kristína Tormová (37) má syna. Herečka, spisovateľka, dramaturgička a podnikateľka porodila pred dvoma týždňami syna Alana. Je už trojnásobnou mamou. 

Kristína Tormová porodila syna - pozrite si galériu

 

Kristína Tormová má syna

“My sme vám vlastne chceli s @peco.torma povedať, že sa nám pred dvoma týždňami narodil (ch)Alanko. Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale taaaak nám dobre bolo v tej našej bubline. 🙌🏻♥️ .Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo,” napísala na sociálnej sieti.

"Ďakujeme 🙌🏻♥️🦄 za krásny čas, kedy sme si naplno a plnšie užili príchod človiečika..spolu s našimi najbližšími ľúbidlami. Užili sme si zamilovávanie v kľude, intímite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval (i s hormónama 🤦🏼‍♀️😂). Je to srandista, že si za rodičov vybral práve nás, o tom niet pochýb. 🤦🏼‍♀️🦄🌈🤹🏼‍♂️ A teraz, kedy už pekných pár dní brázdime ulice Bratislavy, hlásime do sveta krásy aj cez tento virtuálny svet. Fotka je ešte z prvého dňa doma a treba skonštatovať, že mám odvtedy menšie brucho a väčšieho syna. Oba fakty sú vyhovujúce," pokračuje Kristína v dojemnej spovedi.

 

 

Kristína Tormová má syna a dve dcéry 

Kristína Tormová má s ex-priateľom, moderátorom Jurajom Hajdinom, 6-ročné dvojičky Matildu a Elu. O živote s dvojičkami napísala dve veľmi úspešné knihy.  Od roku 2018 je vydatá za súčasného manžela Petra Tormu, s ktorým má synčeka Alanka.