Bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Cibulková sa stala druhýkrát mamou. Po synovi Jakubkovi má s manželom Michalom Navarom dcérlu - dali jej meno Ninka. Manželia oznámili radostnú novinku na sociálnej sieti Instagram.

Dominika Cibulková sa stala druhýkrát mamou

"Zrazu je náš svet kompletný - slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú nosíme v srdci, naše dievčatko. Vitaj na svete Nina Navara," napísala Dominika Cibulková. Dominika Cibulková sa na dievčatko veľmi tešila.

„Ja som to už aj v nejakých rozhovoroch povedala, že som veľmi chcela dievčatko. Myslím si, že veľa žien túži po takej svojej malej verzii a teraz sa mi splnil sen. Som strašne zvedavá na to aká bude, pretože Jakubko je anjel odkedy sa narodil a latka je nastavená veľmi vysoko. No každé dieťa je iné a má svoju vlastnú personu,“ povedala v rozhovore pre Diva.sk.

Úspechy Dominiky Cibulkovej 

Dominika Cibulková oznámila koniec aktívnej činnosti 12. novembra 2019. S ôsmimi singlovými titulmi z turnajov WTA je najúspešnejšou slovenskou tenistkou v histórii. Životný úspech dosiahla v októbri 2016, keď triumfovala na MS WTA Tour v Singapure.