Trendom posledných rokov je heslo “odlíšiť sa”. Dávno sú preč časy, keď sa všetci snažili zapadnúť a nevybočovať z radu. Dnes však majú páry väčšiu snahu byť originálnejšie, či už v štýle zásnub a svadby, alebo vo výbere svojich prsteňov.

Povedzte ÁNO, dajte priestor kreativite a jedinečnosti a skúste poodhaliť taje netradičných zásnubných a snubných prsteňov. 

Farba, ktorá zaujme

Zlato ─ nestarnúca stálica, ktorá bude šperkom vždy kraľovať. V súčasnosti však klasické žlté odtiene zlata nahrádzajú farebnejšie varianty tohto drahého kovu. Zásnubné prstene z ružového zlata pôsobia veľmi romanticky a jemne. Najušľachtilejším kovom je platina, jej vzhľad je čistý, elegantný a nadčasový. Navyše je prirodzene hypoalergénna. 

Biele zlato sa teší veľkej obľube, a to hlavne vďaka honosnému vzhľadu. Vzniká zliatinou klasického žltého zlata a iného bieleho kovu. Jeho krásna strieborno-biela farba pôsobí veľmi moderne. Aj biele zlato získava postupom času jemne žltý nádych. V rámci renovácie, ktorá býva zadarmo, jednoducho vrátite prsteňu jeho oslnivý lesk.

Foto - Instagram BISAKU

Dizajn, ktorý prekvapí

Klasická línia kruhu prsteňov nikdy nezmizne. Dá sa však ich tvar ozvláštniť? Stačí línie prsteňov trochu inak zahnúť a originálny tvar je na svete. Pri výrobe prsteňov na mieru si môžete snubný prsteň nechať upraviť podľa svojho uváženia. Aj povrchová úprava môže prsteň razom preniesť na inú úroveň vzhľadu. Zaujať vás môže napríklad matný povrch.

Keď je reč o dizajne, nezabúdajme ani na gravírovanie prsteňa, teda rytinu, ktorá je nielen pekným zvečnením vášho veľkého dňa, ale aj originálnym prvkom každého prsteňa.

Foto - Instagram BISAKU

 

Kameň, ktorý oslní

Gro každého prsteňa je jednoznačne jeho kameň. Klasické žiarivé diamanty alebo zirkóny majú svoje kúzlo, farebné kamene však zaujmú na prvý pohľad. Modré diamanty (tzv. akvamaríny) pôsobia veľmi moderne, ich chladivý podtón vyzerá doslova “cool”.

Ak túžite po niečom ešte farebnejšom a netradičnom, nadchne vás turmalín. Jeho odtiene siahajú od romantickej ružovej po modrú, zelenú až k indigovej.

Foto - Instagram BISAKU

 

Páči sa vám kombinácia rôznofarebných drahých kovov? Tak si určite obľúbite kombináciu platinového zásnubného prsteňa a žltého diamantu, ktorý toto prepojenie veľmi pekne zvýrazní. Kráľom odlišnosti a tajomnosti je čierny diamant.

Prsteň sa s ním vymaňuje zo všetkých zažitých tradícií a každého ohúri. 

 

Foto - Instagram BISAKU

 

Jedinečnosť, ktorú si zamilujete

Už sme vám prezradili, čím sa dá zásnubný alebo snubný prsteň vylepšiť a ako z neho urobiť netradičný kúsok. Môžete vyskúšať aj kombináciu vyššie uvedených aspektov ─ farba a kameň, farba a tvar alebo tvar a kameň. Každý z týchto variantov vykúzli z obyčajného niečo netradičné.

 

Foto - Instagram BISAKU

 

Kde nájsť netradičné zásnubné a snubné prstene?

Nie každé klenotníctvo ponúka možnosť netradičných prsteňov. Kde však určite nešliapnete s výberom vedľa, je klenotníctvo BISAKU. Nájdete tu originálne snubné a zásnubné prstene, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu a jedinečnosť. Špecialisti v odbore môžu navrhnúť prsteň na mieru presne podľa vašich predstáv a preferencií. Vďaka 3D programu a unikátnej hi-tech technológii nie je žiadny návrh nemožný.