Dvanásť znamení zverokruhu, ktoré všetci poznáme, sa ešte rozdeľuje do tzv. ohnivých, vzdušných, vodných a zemských znamení. Každá z týchto skupín je jedinečná, disponuje inými vlastnosťami, a teda aj iným prístupom k životu, štýlu obliekania i výberu erotickej bielizne.

Pozrite sa na každú z nich a načerpajte inšpiráciu na nový zvodný outfit presne pre vás.

Ohnivé znamenia

Ľudia, ktorí sú narodení v ohnivých znameniach sú spontánni, temperamentní a vedia, ako zažiariť. Aká bielizeň sa teda hodí pre Baranov, Levov a Strelcov? Títo ľudia sú v profesnom i osobnom živote výrazní a vedia, ako si získať druhých, a preto je pre nich odvážna bielizeň voľbou číslo jedna. Ak patríte medzi ohnivé znamenia, určite do svojho šatníka zapojte novú sexi spodné bielizeň ako je napríklad body. Vybrať si môžete medzi decentnejšími krajkovými modelmi aj tými odvážnymi, ktoré vďaka dômyselným detailom odhaľujú viac, než skrývajú. Niektoré modely disponujú aj úchytmi na pančuchy, ktoré váš outfit vyladia k dokonalosti.

Foto - Astratex.sk

Vzdušné znamenia

Blíženci, Váhy a Vodnári sú ľudia s hlavou v oblakoch. A ešte aby nie, keď sú práve oni vzdušnými znameniami. Zároveň sú veľmi komunikatívne, aktívne a zvedaví. A práve posledná spomínaná vlastnosť im otvára dvere k neobvyklým kúskom erotickej bielizne. Pokiaľ medzi ne patríte, skúste do svojho šatníka zaradiť bodystocking. Že neviete, o čo sa jedná? Bodystocking je netradičný, ale veľmi zvodný kúsok erotickej bielizne. Ide väčšinou o sieťovaný overal, ktorý disponuje rôznymi výrezmi a otvormi a poriadne okorení spoločne strávený čas s vašou drahou polovičkou.

Vodné znamenie

Vodné znamenie - Raci, Škorpióni a Ryby patria medzi snílky, ktorí si nedokážu predstaviť život bez romantiky. Svoj rozprávkový model si vykúzli vďaka jemnej krajkovej podprsenke, nohavičkám a podväzkovému pásu s podväzkami. Modelu dodá ešte magickejší nádych, keď sa doplní ľahkým saténovým županom.

Zemské znamenia

Býci, Kozorožci a Panny zostávajú nohami pevne na zemi, sú racionálne a občas aj konzervatívne. A to väčšinou platí aj za zatvorenými dverami spálne. Pokiaľ aj vy patríte medzi zemské znamenia, ale aj tak sa chcete aspoň trochu odviazať, siahnite po zvodných nočných košieľkach, ktoré toho neodhaľujú toľko, ale vašu druhú polovičku rozhodne nenechajú chladnú. Ak ste hanblivejší, košieľku môžete doplniť aj ľahkým županom. Do svojho šatníka môžete zaradiť aj zvodný komplet, ktorý tvoria väčšinou krajkové nohavičky a podprsenka alebo ľahká košieľka.

Foto - Astratex.sk

Okoreňte si spoločné chvíle

Nebojíte sa odviazať? Výborne! Vaše spoločné chvíľky s drahou polovičkou za zatvorenými dverami spálne si môžete ešte viac okoreniť ďalšími sexy doplnkami. Máte rada podväzkové pásy? Skúste ich vymeniť za zvodné podväzkové remienky. Spoločne s remienkovou podprsenkou tvorí neodolateľnú kombináciu.

Veľa odvážnych z nás si na seba nemusia brať nič okrem ozdobných nálepiek na bradavky. A ak s partnerom túžite skúsiť niečo nové, páska na oči, putá a bičík môžu byť tým pravým pre vás.