Po kamarátke (športový štýl), princeznej (romantický štýl), pozorovateľke (ležérny štýl), dáme (elegantný štýl), rebelke (nekonvenčný štýl) a dive (okázalý štýl) sme prebrali posledné dva štýly, do ktorých ženy delí módna terapeutka Andrea Molnárová. Našli ste sa v nich? 

 

 

Extravagantný štýl - hviezda

Výrazná žena navonok, silné jangové telo, ktoré vládze a športuje a vnútri jemné, osamotené jinové srdiečko. Na Slovensku máme naozaj veľmi veľa hviezd, či už ich nájdeme v úradoch, v bankách, v školách, v butikoch.  Hviezda je vzdelaná, rada sa učí stále nové veci, poznáva, miluje cestovať a komunikovať s ľuďmi. Hviezdy udávajú trendy, sú to módne blogerky, fashion stylistky, cestovateľky, píšu blogy z ciest, píšu knihy, rozprávajú príbehy, sú vizážistkami, manikérkami, kaderníčkami, ale hviezdnymi.

 

 

Svedčia vám výrazné farby, vzory, flitre, kamienky, vyniknete v cyklaménovej, ale pristane vám aj čierna, aj zlatá, aj žltá, aj červená, aj striebro, aj zlato, aj bižutéria, milujete nakupovať v sekáčoch, ale aj v značkových obchodoch. Milujete svoju rodinu, variť, chystať, hostiť, ponúkať. Väčšina áno, ale sú aj také, čo im to až takú radosť nerobí, a doma v chladničke u nich nenájdeš NIČ - okrem vína.  Milujete deti a väčšina z vás ich má minimálne dve a viac. Mám známu hviezdu, ktorá má dokonca štyri deti.

 

 

Avantgardný štýl - čarodejka

Avantgarda je posledný štýl medzi jinovými. Jej vyžarovanie je veľmi jemné a niekedy si ju na prvý pohľad môžeme zmýliť s romantičkou. Avantgarda je však tak odlišná od všetkých ostatných štýlov, že by som jej pokojne nechala otvorenú škatuľku jej 8. štýlu. Ona nechce nikam patriť. Žije v jinovom svete, ktorý dodržiava pravidlá, lenže svoje. Svoje pravidlá, ktoré sú v súlade s prírodou. Je najviac zo všetkých štýlov napojená na matku Zem a Nebo, je väčšinou kanálom, cez ktorý plynú informácie a ona ich ma odovzdávať ďalej.  

 

 

Avantgarda je ezo-eko-bio žena, ktorá žije v súlade s prírodou. Ste umelecké duše, ktoré majú vzťah k maľovaniu či už interiérov kresbami alebo obrazov, kreatívnej tvorbe – výroba šperkov, keramiky, výroba sirupov, lekvárov. Máte tvorivé ruky. Vašou doménou je návrat k prírode a k našej podstate. Venujete sa alternatívnym spôsobom živote, liečenia, ajurvéde, tradičnej čínskej medicíne, homeopatii. Vyrábate si vlastnú kozmetiku, krémy, mydlá. Hľadáte tie prirodzené spôsoby života. Ste väčšinou vegetariánky či vegánky.

 

Partnerom podujatie je Vinárstvo Miluron, ktoré ponúka exkluzívne ovocné vína