Máme pre vás 6 tipov, ako zákazníkov zaujať kalendárom. Či už pracujete v kultúre, alebo predávate reality.

Chcete mať prehľad? Siahnite po nástennom kalendári

Ak patríte medzi milovníkov organizovania a plánovania, sú pre vás skvelou voľbou nástenné kalendáre. Vďaka nim si môžete jednoducho ujasniť, čo sa v nasledujúcich mesiacoch chystá. Či už ide o štátne sviatky, dovolenky alebo dôležité akcie.

Predstavte produkty v celej kráse

Veľkou výhodou nástenných kalendárov je aj to, že na veľkej ploche perfektne vyniknú fotografie. A to do najmenších detailov. Vďaka nim môžete predstaviť vlastný produkt i svoje služby.

Skvele však budú vyzerať aj ilustračné fotografie. Na obrázky z ciest, dizajnové novinky alebo najslávnejšie pamiatky sa bude každý rád dívať. A to nielen v kancelárii, ale aj v obývačke. Okrem praktickosti preto v takom prípade oceníte pôsobivý dizajn. Aj obyčajné kalendáre na stenu sa dajú povýšiť na umelecké dielo.

Ak chcete, aby vynikli fotografie, bude pre vás skvelou voľbou kalendár na stenu s kalendáriom na boku, alebo menším kalendáriom na spodnej strane kalendára. V tlačiarni Profi Point4me si môžete výrobu kalendára nakonfigurovať do najmenších detailov.

Kalendár na viac rokov

Nechce sa vám riešiť výroba kalendárov každý rok? Vytvorte taký, ktorý vydrží dlhšie. Tvorbu tohto kalendára však musíte lepšie premyslieť. Vyhnite sa priraďovaniu dátumov k jednotlivým dňom – tie, naopak, úplne vynechajte. Postačí vám uviesť mesiace a všeobecné dátumy. Samozrejme, môžete zvýrazniť štátne sviatky, ktoré sa z hľadiska termínov nemenia.

Kalendár môžete vytvoriť nielen v klasickej podobe, ale môžete ho nechať vytlačiť aj na blok, vizitku alebo textil. Uvidíte, že originálna plátená taška či tričko zožne medzi zákazníkmi úspech.

2v1. Originálny leták s kalendárom

Plánujete akcie na celý mesiac dopredu? Tak pre vás máme jeden tip. Prepojte prehľad kultúrnych akcií s mesačným kalendárom. Tlač môžete zhotoviť napríklad na leták. V ponuke Profi Point4me nájdete neskladané i skladané letáky. Môžete si tak vybrať presne typ, ktorý vám vyhovuje. Rovnaký nápad môžete využiť aj na tlač plagátov.

Výroba kalendára prepojená s onlinom

Máte svoj e-shop? Potešte zákazníkov malým prekvapením a pribaľte do zásielky malý kalendár. Môžete naň dokonca vyznačiť termíny jednotlivých výpredajov a významných akcií. Na kalendár môžete pri tlači doplniť aj QR kód, ktorým klientov jednoducho presmerujete na webové stránky.

Vyznávate klasiku? Stavte na stolové kalendáre

Ak uprednostňujete viac miesta na poznámky, pusťte sa do výroby stolových kalendárov. Aj tie môžete ozvláštniť fotkou produktu, nehnuteľnosti alebo napríklad zvierat. Vždy však myslite na to, aby bola téma kalendára v súlade s marketingovou stratégiou firmy.

Týždenný stolový kalendár je často obľúbená voľba vo firmách. Poskytuje klientom dostatok miesta na poznámky s termínmi schôdzok či firemných akcií. A okrem toho nezaberie veľa miesta na pracovnom stole.

Netradičné rozmery? Bez problémov

Ak vám nevyhovujú klasické rozmery produktov, objednajte si tlač kalendárov na mieru. V Profi Point4me vám pripravia individuálnu cenovú ponuku. A vy sa už len rozhodnete, či sa do výroby pustíte.

Keď to podčiarkneme a zhrnieme, tlač kalendára je dobrá investícia, ktorá vás nebude stáť veľa energie. Stačí sa nad bodmi vyššie zamyslieť a vybrať vhodnú formu i obsah.  Výroba kalendárov online je jednoduchá a rýchla a ak sa obrátite na kvalitnú tlačiareň, budete s výsledkom určite spokojní.