Od božieho rána na mňa všade stále vyskakoval Will Smith. Otravný jak Horst z Teleshopingu, nebolo snáď možné ho nevidieť….pokiaľ ste spali po nočnej, alebo nebodaj máte reálny život, stalo sa v skratke toto:

Chris Rock uvádzal Oskarov, urobil vtip narážajúci na holú hlavu Jady Smith (herečka trpí alopéciou, a tu Chris/ komik môže vyzerať ako totálny kretén, lebo vtipy na chorých sa naozaj nerobia, ale úplná pravda je, že sama Jada o tomto probléme verejne rozpráva a veľmi často aj s humorom). Will sa najprv zasmial, ale keď videl reakciu svojej ženy, vyliezol na pódium a v priamom prenose milému komikovi Chrisovi takú strelil, že som bola prekvapená, že to fešák ustál.

Will sa otočil a sadol si spať, Chris habkal, “man, to bol solídne dobrý vtip, neblázni.”

A Will na to zreval “neber si meno mojej ženy do svojej zkurvenej papule” strašne nahlas a dvakrát!!!

Toľko fakty…

Toto sa stalo v noci z nedele na pondelok…

A v pondelok sa internety zbláznili, všade je nejaká správa a úvaha. A keďže ja nemám vlastný život, väčšinu tých videí a úvah som si pozrela, pomyslela si svoje a dúfala, že to zmizne rovnako rýchlo jak to vyliezlo….ale prd. 

Večer doma otvorím fejsbuk a skoro ma piclo. Napočítala som minimálne 3 memečka, ktoré vytvorili ženy….jedna dokonca tvrdila, že keď jej chlap nemá mať postoj jak toten Will, ona ho ani nechce snáď….normálne sa nám za noc z cholerika, ktorý zo seba spravil kreténa pred celým svetom stal rytier v naleštenej zbroji, ktorý bráni česť svojej manželky.

A ešte z toho pomaly ideme robiť také ženské víťazstvo!

Lebo, keby toto mal byť, akokoľvek, triumf feminizmu, mal by po papuli dostať s Chrisom aj Will, lebo najprv sa na tom vtipe rehotal jak koň, a facky mala rozdávať Jada!

Toto, čo sa tam stalo bol normálny skrat Joža alebo Fera, ktorého nasral ten krpec v krčme, čo si stále robí z každého srandu a riešil to pasťami. Ani len na férovku ho nezavola ;)

A toto vám fakt, baby, niektorej imponuje?

Môže vás to okúzliť, lebo je to Will Smith, ale predstavte si tú hanbu, keď to pri najbližšej adekvátnej príležitosti urobí váš starý.

Normálne sa postaví a uvalí jednu vašej sestre, ktorá povie nejaký blbý vtip…a ešte na ňu nazjape..

Blé čo? Zrazu to má úplne inú príchuť;)

Presne tak isto, že keď ukáže svoju špeciálnu izbu milionár Christian, podlomia sa ženám kolená, ale keby to bol nezamestnaný Joe z Floridy a žil by v prívese, až taká romantika by to nebola

Takto by sa dnes už nemalo nič riešiť a keď tak, nie pred kamerami preboha;))))) Stále je tu ešte šanca, že sa chaloši len dohodli a strihli si takú kaufmanovku;)

Akékoľvek rozuzlenie bude mať táto malá etudka, bolo by fajn, keby sme si neidealizovali násilie a násilníkov….lebo akokoľvek to môže znieť prehnane, fyzicky niekoho napadol a vrieskal vulgarizmy, u veľkej časti populácie sa toto rovná násilník. Veľmi často to poznáme z osobnej skúsenosti….a pre mňa bol v nedeľu Will, ktorého milujem, len sprostý sedlák, ktorého prevalcovalo ego a posral večer niekoľkým miliónom ľudí….mne osobne áno a síce ma to mrzí, ale po včerajšku s ním už nechcem chodiť….reálne by som sa ho bála…a to sa ja moc nebojim😂