Americká popová speváčka Britney Spearsová sa vo štvrtok vydala za svojho dlhoročného partnera, o 12 rokov mladšieho herca iránskeho pôvodu Sama Asghariho. Informovala o tom v piatok agentúra AP.

Spearsová sa vydala

Pár sa zoznámil na natáčaní videoklipu Slumber Party v roku 2016. Svadba v úzkom kruhu rodiny a priateľov sa konala v Los Angeles v americkom štáte Kalifornia deväť mesiacov po zásnubách a takmer sedem mesiacov po skončení súdneho procesu vo veci opatrovníctva, ktoré obmedzovalo a kontrolovalo mnohé aspekty speváčkinho života. Súd ho speváčkinmu otcovi Jamiemu napokon odobral.Spearsová v rozhovoroch opakovane vyjadrovala želanie vydať sa za Asghariho a mať deti. Otehotnela začiatkom tohto roka, ale v máji oznámila, že o dieťa prišla.

Na svadbe Spearsovej sa objavil prvý manžel

Svadobný deň sa nezaobišiel bez nečakanej drámy - Spearsovej prvého manžela Jasona Alexandera totiž zatkla polícia po tom, ako sa pokúsil prekaziť jej svadbu s Asgharim.

Alexander sa so Spearsovou - svojou kamarátkou z detských čias - oženil v roku 2014. Ich manželstvo trvalo len 55 hodín.

Spearsová bola vydatá aj za Kevina Federlina, s ktorým má dvoch synov vo veku 14 a 15 rokov.