10 originálnych darčekov do 10 eur. Aj lacné a jednoduché veci neraz prekvapia a to nielen kvalitou, ale aj prevedením. Pozrite si desať najzaujímavejších produktov, ktoré okrem ceny, pútajú aj svojou originalitou.

Darčeky do 10 eur, 10 originálnych

Aj vy si túžite doma vychutnať prvú kávu frapé. S batériovým šľahačom BRAVO B5087 to už bude hračka. Počas niekoľkých sekúnd vyšľahá z mlieka penu typickú pre frapé.

Čistenie šľahača je tiež jednoduché nerezová metla sa leskne po umytí vodou v priebehu niekoľkých sekúnd. Ak chcete návštevu očariť kávou s nadýchanou penou, tento šľahač by nemal vo vašej kuchyni chýbať.

Speňovač mlieka, BRAVO B5087, kliknite a objednajte ONLINE

Praktických pomôcok nie je nikdy dosť. Medzi také patrí aj sada vákuových zátok na fľaše Concept VD8300. Každému sa už určite stalo, že po otvorení kvalitného vína sa nestihol vypiť všetok obsah.

Aby z neho nevyprchala chuť a aróma, bolo nutné ich opäť uzavrieť. Použiť starý korok nie je veľmi praktické, ale teraz je univerzálna vákuová zátka. Okrem vína nimi predĺžite trvanlivosť aj fľašiam s olejom či inými nápojmi alebo pochutinami. Po použití stačí zátky jednoducho opláchnuť alebo vložiť do umývačky riadu.

Vákuové zátky na fľaše Concept VD8300, kliknite a objednajte si ONLINE

Tri diaľkové ovládače na stole dnes už nie sú ničím výnimočným. Tieto však zaberajú veľa miesta a neraz aj zavadzajú. Riešením je univerzálny ovládač Philips SRP3013/10, ktorým dokážete na diaľku ovládať až tri rôzne zariadenia.

Ovládač je ergonomický a dokonale zapadne do ruky. Tlačidlá sú väčšie, čo umožňuje jednoduchšie čítanie informačných znakov. Obsahuje aj univerzálnu databázu diaľkových ovládačov, vďaka čomu ho budete môcť spárovať s akoukoľvek televíziou. Všetky kódy nájdete na internete.

Univerzálny diaľkový ovládač Philips SRP3013/10, kliknite a objednajte ONLINE

 

10 originálnych darčekov do 10 eur

Dostali sa nečakaný darček v podobe moderných Apple Watch, no bojíte sa, že sa vám poškodia? Stačí ak si zaobstaráte ochranné sklo MOBILNET FMO-1058 vyvinuté špeciálne pre tento typ smart hodiniek.

Vďaka tvrdosti skla 9H budete chrániť hodinky pred poškriabaním či rozbitím naozaj dokonale. Takto tvrdené materiály totiž ľudská sila nedokáže poškodiť. Ochranné sklo sa taktiež vyznačuje tzv. fullcover prevedením, čím prekryje celý displej vašich obľúbených hodiniek vrátane zaoblení.

Ochranné sklo na apple watch MOBILNET FMO-1058, kliknite a objednajte si ONLINE

Vývin malých detí závisí na každej drobnosti a hračky nie sú výnimkou. Aj preto je vhodné zaobstarať vášmu dieťatku hračku na rozvoj motoriky a kognitívnych schopností.

Takou sú aj Hape vkladacie puzzle kto je v domčeku. Jednoduchá hra je postavená na vkladaní jednotlivých prvkov do otvorov. Ak dieťa zvládne vložiť diel do správnej časti, čaká naň odmena v podobe optického efektu. Hračka obsahuje 6 dielcov a je vhodná pre deti od 2 rokov.

Hape vkladacie puzzle kto je v domčeku, kliknite a objednajte hračku ONLINE

Osviežte svoj šatník originálnym spracovaním tielka pre pánov. Nie každé musí byť vždy biele alebo jednofarebné. Skúste si vyskúšať napríklad štýlové žlté tielko JS/SS11082Z.

Tento model má na prednej časti originálny nápis a je jedinečný vďaka dokonalému zladeniu farieb. Vďaka materiálovému zloženiu v pomere 65 % bavlna - 35 % polyester je veľmi príjemné na každodenné nosenie. 

Štýlové tielko JS/SS11082Z, kliknite a objednajte tielko ONLINE

Módne doplnky nikdy nie sú na zahodenie. Medzi také patrí aj elegantný opasok z eko-kože. Hlavným motívom je elipsovitá placka s kovovými prvkami v zlatom prevedení. Poteší azda každú dámu, ktorá chce dobre vyzerať pri každej príležitosti.

Opasok z eko-kože, kliknite a objednajte produkt ONLINE

Dali ste sa konečne na cvičenie, tak potom je tónovaná lopta niečo pra vás. Túto striebornú loptu plnenú pieskom využijete okrem cvičenia aj pri rôznych formách rehabilitácií. Výborne si ňou precvičíte svaly a zvládnete kompletnú zostavu cvičení.

XQ Max Tónovaná lopta, kliknite a objednajte produkt ONLINE

Vybitý mobil je nanič, to snáď vie každý, Pokiaľ nie je na blízku žiadna elektrika, je to ešte horšie. Avšak s prenosnou nabíjačkou ColorWay Powerbank 8000mAh už s týmto problém mať nebudete.

Disponuje totiž dvoma USB-A portmi, ktoré sú vhodné pre väčšinu smartfónov súčasnosti. Uvítate aj dva výstupy pre USB, vďaka čomu budete môcť nabíjať viacero prístrojov naraz. Šikovná powerbanka tak poteší každého, kto trávi veľa času na cestách. Už nikdy vás totiž neprekvapí vybitý mobil či tablet.

ColorWay Powerbank 8000mAh, kliknite a objednajte powerbanku ONLINE

Máte doma malú princeznú, ktorá sa rada parádi? Ak áno, tak samolepiace zrkadlo s motívom rozprávky Ľadového kráľovstvo ju určite poteší. Vďaka obojstrannej lepiacej páske je inštalácia úplne jednoduchá. Zrkadlo od AG Design je navyše vyrobené z tvrdeného skla, čím je vysoko odolné voči rozbitiu. Vyzdobte svojej ratolesti izbu s krásnymi postavičkami, určite sa malá princezná takémuto darčeku poteší.

AG Design Ľadové kráľovstvo, kliknite a objednajte zrkadlo ONLINE