10 originálnych darčekov do 10 eur. Aj lacné a jednoduché veci neraz prekvapia a to nielen kvalitou, ale aj prevedením. Pozrite si desať najzaujímavejších produktov, ktoré okrem ceny, pútajú aj svojou originalitou.

Darčeky do 10 eur, 10 originálnych

Aj vy si túžite doma vychutnať prvú kávu frapé alebo našľahať mlieko na capuccino či latté? S elektrickým šľahačom značky Orion to bude hračka. Počas niekoľkých sekúnd našľahá bojatú penu, pomôže pri príprave kakaa i iných mliečnych nápojov.

Čistenie šľahača je tiež jednoduché - stačí umyť šľahaciu časť v teplej vode so saponátom, opláchnuť a nechať riadne vyschnúť. Ak chcete návštevu očariť kávou s nadýchanou penou, tento šľahač by nemal vo vašej kuchyni chýbať.

 

🛒 [Elektrický šľahač na capuccino, latté či frappé - kúpite online :]

 

Praktických pomôcok nie je nikdy dosť. Ponúkame takú, čo sa bude hodiť na dovolenke, výlete, pri zbere húb, na rybách aj pri záhradnej grilovačke. A poteši hlavne ako darček pre dedkov. Vreckový zatvárací nožík s nápisom Najlepší deduško, s hladkým nerezovým ostrím a ďalšími nástrojmi s mnohými funkciami je štýlový a má drevenú rukoväť.

Obsahuje nôž s hladkou čepeľou dĺžky 5,5 cm, pílku na drevo, nožnice, otvárač konzerv, krížový skrutkovač, pilník, otvárač fliaš so skrutkovačom, vývrtku, výstružník a nerezový krúžok na upevnenie na kľúče alebo karabínku.

🛒 [ Štýlový nerezový nôž s mnohými funkciami a drevenou rukoväťou s nápisom Nejlepší dědeček - kúpite online:]

 

10 originálnych darčekov do 10 eur

Pohár s viečkom vnútri ukrýva pár farebných ponožiek. Skvelý a vtipný darček. Pohár s uchom môžete využiť na vaše obľúbené nápoje, napríklad smoothie alebo osviežujúcu limonádu. Pohár môže poslúžiť aj ako odkladacia dóza na sušené ovocie, oriešky, cukríky a iné dobroty.

Každá ponožka z páru je iná, napriek tomu tvoria pár. Majú univerzálnu veľkosť 38 – 43. Na viečku je samolepka, na ktorú možno označiť, komu je tento milý darček určený. 

🛒 [Darčekový set - pohár s veselými farebnými ponožkami - kúpite online:]

 

Aromalampa poteší každého - prevonia vašu domácnosť a pomôže navodiť príjemnú atmosféru podľa toho, aký použijete olej alebo vosk. Obsluha je jednoduchá - čajovú sviečku umiestnite do spodnej mištičky na dno stojana, vosk alebo vodu s olejom do hornej mištičky a usadíte ju do horného otvoru stojana.

🛒 [Elegantná aromalampa dotvorí sviatočný, adventný čas aj valentínsku večeru - kúpite online :]

 

Aj malý detail urobí zo stolovania zážitok. Sada 2 kusov vreciek s motívom SRDIEČKA v elegantnej béžovej farbe ozdobí prestretý stôl pri akejkoľvek príležitosti.

Zaujímavý doplnok, ktorý oživí nielen slávnostne prestretý stôl a vy vkusne uložíte príbory vedľa tanierov. Nebude nutné zložito skladať obrúsky, príbory stačí jednoducho vložiť do vrecka.

🛒 [Štýlové vrecko na príbory urobí zo stolovania radosť - kúpite online:]