Veľkú časť kuchyne žien v meste predstavujú jednoduché a lacné recepty. Radi varíme, ale občas sú práve jednoduché a lacné jedlá to správne riešenie. Vyberajte s nami.

Jednoduché a lacné recepty

Jedlo musí byť v prvom rade chutné. Ale ak je zároveň lacné a pripravuje sa jednoducho, je to dokonalá kombinácia. Práve takéto recepty sme pre vás vyzbierali v tejto rubrike. Ženy v meste varia jednoducho a šetrne.

Samostatnú kategóriu medzi receptami v tejto skupine určite budú predstavovať polievky. Z tých naozaj overených pre vás máme napríklad recept na legendárnu cesnačku. Alebo ten na klasickú fazuľovú polievku. Slovenská kuchyňa je na polievky naozaj bohatá.

Recepty na jednoduché a lacné jedlá

Samostatnou kategóriou sú potom hlavné jedlá, napríklad tie s cestovinami. Máme pre vás napríklad paradajkovú omáčku na cestoviny so syrom. Alebo recept ako pripraviť dokonalú tarhoňu.

Určite nesmieme zabudnúť ani na zemiakové placky, či na recept na výborný granadír. Podobne na prívarky, napríklad na ten šošovicový.  Vyskúšajte aj náš recept na prívarok k fašírke. Vyskúšajte aj náš zoznam receptov na rýchly obed z ničoho. Skúste aj tieto recepty na lacné jedlá od 5 eur.