Naše krásne malé Slovensko sa už roky hrdí svojou „kresťanskosťou“. Kresťanstvo v sebe máme tak silno zakorenené, že keď si predseda parlamentu vybaví audienciu u pápeža, spolu so svojimi dvanástimi nemanželskými deťmi, babky zatlačia slzu dojatia.

Chcela by som veriť, že sú tieto babky rovnako zhovievavé a milujúce aj ku všetkým ostatným rodičom, hlavne matkám, ktoré majú nemanželské deti. Nedostali ich síce k pápežovi, ale verte, majú ich radi...

Problém je, že na tom našom malom Slovensku sme si vetu „miluj blížneho svojho“ upravili na „miluj blížneho svojho, pokiaľ je biely a heterosexuál.“

Majerský o homosexuáloch - pliaga

V predvolebnej diskusnej relácii u nás totižto predseda kresťanského hnutia bez mihnutia oka a niekoľkokrát po sebe dokáže povedať, že LGBTI+ ľudia sú rovnaká pliaga ako korupcia a ničia spoločnosť.

Už dlhšie mi je smutno z toho, čo sa u nás deje na dennej báze, sem-tam o tom aj napíšem, snažím sa byť mierna a písať s pokorou, uvedomujúc si, že aj politik je len človek, ergo, môže to byť hovädo, ale dnes som si povedala, že budem konkrétnejšia.

„Milý pán Majerský,

to, čo ničí našu spoločnosť sú nepodarené pokusy politikov, koniec koncov sám ste toho príkladom. Ste natoľko pokrytecký, že si dokážete vybaviť aj anulovanie svojho prvého manželstva, kresťanského zväzku, do ktorého ste vstúpili dobrovoľne a pred Vaším Bohom ste prisahali „kým nás smrť nerozdelí“.

To ale platí, len kým to vyhovuje Vám. Anulovať cirkevný zväzok, z ktorého sú dve deti....postaviť ich pred Bohom na úroveň nemanželských detí...to by sa od kresťana úplne nečakalo...vy ste to dokázali, gratulujem.

Nič sa nestalo a môžete sa v kostole oženiť znova...a ja to od Vás považujem za mimoriadne „farizejské“...

Sme približne rovnako starí, vyrastala som v kresťanskej rodine, chodili sme do kostola, učili sme sa prikázania a verím, že ako vy, vedeli sme ich naspamäť. Zaujímavé, že tak veľkému katolíkovi, ako ste vy, vypadlo to ôsme: „ Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu!“

Nazvať v televíznej relácii akúkoľvek menšinu pliagou je totiž nielen porušenie ôsmeho prikázania, ono to trošku napĺňa aj skutkovú podstatu trestného činu...všetci sa teraz čudujú, že za to asi bude KDH platiť.

Vždy, keď sa nájde takýto bojovník s ohnivým mečom, ktorý v mene krista/tradičnej rodiny/...doplň sám...ukáže tým mečom na ten skutočný problém, musím sa štipnúť, či ešte stále....

Keď chromíkovci povedali, že rodina je len mama + otec + dieťa, považovala som to za urážku všetkých neštandardných rodín, ale KDH by všetkých iných rado rovno zlikvidovalo...aspoň jeho predseda...a toto by už malo zobudiť aj tých najpomalších...myslíte si, že sme všetci v bezpečí, lebo to sa týka iba LGBTI+....kde máte istotu, že sa to tam zastaví?

Koniec koncov, kde máte istotu, že sa Vás netýka aj to LGBTI+? Lebo verte, či nie, každý člen LGBTI+ komunity sa narodil heterosexuálnemu páru. A verte, že veľká časť tých rodín, kde sa narodilo LGBTI+ dieťa bola veriaca.

Niektoré až tak, že radšej vytrhli z modlitebnej knižky stránku so štvrtým prikázaním. Lebo to vraví, že aj rodičia majú svoje deti vychovávať s láskou a postarať sa o ich potreby a vytvoriť harmonickú rodinu....

Majerského čudné ospravedlnenie

A pán „politik“ sa ešte raz postaví pred kamery a povie ako "ospravedlnenie", že on nemyslel konkrétnych ľudí, on myslel ideológiu... strašne rada by som sa pána Majerského spýtala, akú ideológiu má na mysli.

Pokiaľ má na mysli tú ideológiu, keď sa dvaja ľudia ľúbia a chcú mať možnosť spečatiť svoj zväzok, trošku si, s prepáčením, s**e do huby.

On sám si predsa išiel nohy dolámať, aby Vatikán anuloval jeho prvý sobáš a on sa mohol znova nepoškvrnený oženiť v kostole. Neviem ako vám, ale mne to príde ako veľké pokrytectvo. Pán Majerský si tie božie zákony ohýba, ako sa mu to hodí a ako práve potrebuje.

Keď sledujem tieto predvolebné erupcie hnusu, vždy ma pichne pri srdci aj kvôli mojim LGBTI+ priateľom, ktorí sú veriaci. A verte či nie, je ich kopec. Majú čo robiť s tým, aby sa sami vysporiadali so svojou inakosťou, niektorí možno ešte nenašli odvahu to priznať, či už svojim blízkym, alebo možno len sebe a potom si v nedeľu v diskusnej relácii z úst opáleného seladóna vypočujú, že sú pliaga.

Naposledy pred deviatimi rokmi nám nanútili referendum, ktoré stálo strašné peniaze, peniaze nás všetkých, lebo nás ohrozovalo LGBTI+. Neviem ako vy, ale ja si pamätám, že nás dokonca strašili, že LGBTI+ bude rozvracať tradičné rodiny a naše deti sa budú v škôlke učiť masturbovať...takto, za tých deväť rokov sa to nestalo.

Potom bol chvíľku nepriateľ číslo jedna každý migrant, neskôr Rómovia, Ukrajinci a vyzerá to, že sa nám kolečko opäť uzatvára a znova sme pri tých zvrátených „buzíkoch“.

Manželstvá LGBTI+ sú uzákonené v 35 (tridsiatich piatich) krajinách na svete, a nikde sa nič strašné nestalo. Veľa z tých krajín sú dokonca silno katolícke krajiny a ako to, že nikde nezačala syčať svätená voda?

Pán Majerský,

tak ako verejné financie nerastú na stromoch a deti nenosí bocian, ani komunita neexistuje bez svojich členov...na konci každej urážky je človek, ktorého zraníte. Podobne ako vy včera sa kedysi vyjadroval iný politik, tiež mal jasno v tom, kto je dobrý a kto pliaga...a mal aj celkom úspešný plán, čo s tým ďalej....a podarilo sa mu ich vyhladiť vyše 6 miliónov...

Aký plán máte vy, pán Majerský?"