Herec Maroš Kramár (64) sa stal štvornásobným otcom. S partnerkou Inou Oravcovou (38), s ktorou spolu žijú päť rokov, sa im narodila dcéra. Dostala meno Rija. Ina Oravcová je manažérkou jeho súkromného Divadla vo veži v Bratislave.

Z prvého manželstva má Kramár tri deti a od decembra minulého roka aj vnučku. 

Kramár otcom

„Je to zázrak prírody. Opäť sa stal. V mojom živote už štvrtý raz. Je to krásna vec. Je to súkromná vec. Veľmi sa tešíme. Aj moje deti sa tešia. Moja dcéra dostala meno Rija. Znamená to nádej. Pretože nádej umiera posledná,“ povedal pre Nový čas Maroš Kramár, ktorý je tiež moderátorom relácie Zázraky prírody, ktorý uvádza Česká televízia. Kramár patrí medzi najobsadzovajších Slovákov v českej filmovej a televíznej tvorbe.  

Kramár má už vnučku

Herec Maroš Kramár sa vlani v decembri prvýkrát stal starým otcom. Vnučka Noelani je dcérou jeho syna Timura (23), ktorého má so svojou exmanželkou Natašou Nikitinovou (55). S právničkou Natašou, s ktorou sa rozviedol v roku 2019, má ešte dcéru Tamaru (24) a syna Marka (16).

Známi otcovia vo vyššom veku 

Známych mužov, ktoré sa stali otcami vo vysokom veku, nie je málo. Americký herec Al Pacino sa stal štvrtý raz otcom ako 83-ročný. Herec Anthony Quinn splodil svoje dvanáste dieťa ako 81-ročný, necelých päť rokov pred smrťou. Herec Robert de Niro sa stal sedemnásobným otcom krátko pred 80-tkou.

Legendárny spevák skupiny The Rolling Stones Mick Jagger sa v roku 2014 stal pradedkom, o dva roky sa mu narodilo ôsme dieťa. To mal 73 rokov.

Britský herec Charlie Chaplin si štvrtú manželku Oonu O’Nielovú zobral, keď mal 54 rokov a ona 18. Spolu mali 11 detí. Posledné sa mu narodilo, keď mal 73 rokov. Zomrel ako 88-ročný.