Hrnčekové muffiny

Základný recept na skvelé muffiny. Aké si k nim vyberiete ovocie už je na vás. Skvelý domáci koláčik vám určite bude skvele chutiť, len si vyberte tú vlastnú variáciu. Prekliknite sa na recept.

 

Kakaové muffiny

Medzi najpopulárnejšie druhy muffinov patria určite tie kakaové. Vyskúšajte náš recept a pripravte si doma skutočnú pochúťku. Prekliknite sa na recept.

 

Banánové muffiny

Výber receptov na muffiny bez ich banánovej verzie by určite nebol úplný. Vyskúšajte si ich pripraviť práve s týmto bežne v našich obchodoch dostupným a populárnym ovocím. Prekliknite sa na recept.

 

Nadýchané a štavnaté muffiny

Medzi receptami ako pripraviť najlepšie muffiny na svete sa určite nestarí ani verzia v ktorej na prípravu týchto sladkých koláčikov využijete aj kyslé mlieko, alebo jogurt. Prekliknite na recept.

 

Jablkové muffiny

Medzi najobľúbenejšími receptami na skvelé domáce muffinky nemôže určite chýbať ten na ich jablkovú verziu. Nevadí či máte jablká domáce, alebo kupované. Vychutnajte si ich. Prekliknite sa na recept.

 

Dvojfarebné muffiny

Dvojfarebná inšpirácia na dvojfarebné muffiny. Vyskúšajte aj niečo, čo ste doteraz možno ešte neskúsili. Zážitok ich jesť je aj pre oči. Prekliknite sa na recept.

Slané muffiny

A na záver slaná verzia obľúbených domácich koláčikov. Výsledok naozaj stojí za to. Prekliknite sa na recept.