Dopriať si večer s kamarátkami pri dobrom drinku je najlepší spôsob oddychu. Prezradíme vám tipy, ako zabezpečiť, aby bol tento večer pre vás nezabudnuteľným zážitkom. Kombinácia správnych ľudí, zábavného programu a dobrého drinku je zaručená cesta k úspechu.

Každá žena chce aj počas dámskej jazdy vyzerať dobre. Dokonalý outfit si viete vyskladať veľmi jednoducho. Určite siahnite po niečom, v čom sa budete cítiť výnimočne a zároveň pohodlne.

Program si zvoľte s kamarátkami podľa vašich preferencií. Ak sa rozhodnete ostať doma, pripravte si playlist s vašou obľúbenou hudbou, ktorá vás roztancuje a vytvorí tak uvoľnenú atmosféru. Pokiaľ sa naopak vyberiete von na dobrú večeru či posedenie v bare, nezabudnite si rezervovať stôl vo vašom obľúbenom podniku.

Foto - Aperol

Nech už sa rozhodnete ostať kdekoľvek, rozhodne si doprajte špeciálny drink.  Skvelou voľbou na takýto večer je tradičný taliansky aperitív Aperol Spritz, ktorý si viete pripraviť aj doma. Stačí vám vínový pohár plný ľadu, do ktorého pridáte jeden diel Cinzano Pro-Spritz a jeden diel Aperol. Na záver dolejte sódu a dozdobte plátkom pomaranča pre bezchybný drink ako z Talianska.

K drinku môžete pridať aj drobné občerstvenie, napríklad olivy, sušené paradajky, grissiny alebo krekry, ktoré sa k talianskemu aperitívu Aperol Spritz jednoznačne hodia.

Dokonalý večer s priateľkami pri pohári Aperol Spritzu znie určite lákavo. Tak neváhajte, zdvihnite telefón a začnite plánovať. Spoločne si užijete nezameniteľný večer s nádychom Talianska.