Riadené spoločenské hry sú skvelý spôsob, ako sa dotknúť akejkoľvek témy a rozvíjať slabé a silné stránky, logiku, predstavivosť, plánovanie, sociálne zručnosti, či emocionálne uvedomenie.

Hrami sa pritom nebudeme rozvíjať cielene. Budeme nimi relaxovať, zabávať sa, občas rozmýšľať a občas sa smiať. Jednoducho sa budeme hrať. Príďte sa odviazať s nami. 

Spoločenské hry pre ženy

“Keď robíme aktivitu, pri ktorej sme šťastní, ktorá nás baví, alebo prinajmenšom zaujíma, naše telo začne vyplavovať endorfíny. Tie mozgu dajú signál, že sa deje niečo, čo je „cool“ a zaslúži si to jeho pozornosť. Rozvoj (alebo inak - aktivizácia mozgových buniek a zapájanie nových mozgových prepojení) sa tak deje automaticky, v pozadí, bez toho, aby sme si to uvedomovali. Preto je také populárne zážitkové učenie. Mozog je schopný (odborne a vedecky dokázateľne) informáciu zapísať až 40-krát rýchlejšie, keď ju dostáva počas hry,” vysvetľuje lektorka Denisa Drugajová, ktorá založila združenie ŠkôlkarIQ, kde rozvíjajú kognitívne schopnosti u detí a seniorov.

Hry pre ženy, mamy a partnerky

Portál Ženy v meste spolu s Denisou Drugajovou pripravili niekoľko herných večerov, na ktorých budeme cieliť na rôzne skupiny, ale väčšinou cez ženy - so všetkými sa však budeme zabávať. 

Hry pre ženy - zameranie na sebarozvoj, objavovanie silných stránok a komunikáciu (nielen) v biznise: 1.2.2024

Hry pre mamy a otcov (bez detí) - zamerané na vzťahy s deťmi: 29.2.2024

(budú to spoločenské hry nielen pre mamy a otcov, ale pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť ako sa s deťmi hrať tak, aby to bolo nielen zábavné, ale aby sa dieťa zároveň niečo naučilo a rozvíjalo sa.) 

Hry nielen pre páry - zameranie na vzťahy a komunikáciu medzi ženami a mužmi nielen v partnerskom vzťahu: 21.3.2024

Hry pre ženy - zameranie na starostlivosť o rodičov a seniorov: 30.4.

 

Každá účastníčka či účastník dostane spätnú väzbu od lektorky.

Čaká na vás welcome drink, malé občerstvenie a darček!

 

Kde: Hotel Vienna House Easy, Galvaniho 28, Bratislava

Kedy: od 18:00 hod - 20:30 hod

 

Vstupné: 38 eur na osobu

70 eur pre dve osoby (prídem s kamarátkou)

 

Poukázať ich môžete na číslo účtu v Tatrabanke:

SK18 1100 0000 0029 4215 5777 

poznámka: Hry pre ženy 1.2.