Spevák Adam Ďurica sa stal druhýkrát otcom. Vo štvrtok sa im s manželkou Kristínou narodil chlapček, ktorý dostal meno Benjamín. Spolu už majú syna Timoteja, ktorý sa narodil na na jeseň 2018. 

Ďurica má syna Benjamína

"Do našej rodiny zavítalo to najkrajšie svetielko! Rozrástli sme sa o krásneho chlapčeka. Mamička to zvládla úžasne aj napriek tomu, že som tentokrát nemohol byť pri tom,” uviedol Adam Ďurica. Pri pôrode nemohol byť kvôli opatreniam počas koronavírusu.

“Ďakujem skvelému personálu v trnavskej pôrodnici. Vitaj Benjamín, veľmi sme sa na teba tešili! Budeme ťa ľúbiť a rozmaznávať. Už sa neviem dočkať kedy si vás budem môcť vystískať," napísal Ďurica na Instagrame.

 🛒 [Zľavy až 59% na všetko, čo potrebujete v materstve - Feedo.sk]

Ďurica si stráži súkromie

Spevák touto novinkou prekvapil, nevedelo sa ani o druhom tehotenstve jeho manželky Kristíny. Adam Ďurica si svoje súkromie stráži a podarilo sa mu to aj tentoraz.

“Nechcel som pol roka otravovať na instagrame verejnosť s takou intímnou a krehkou záležitosťou. Chcem, aby ma moji fanúšikovia sledovali pre to, akú hudbu robím s nie preto, že čakáme bábätko” povedal pre Nový Čas Ďurica.

Spevák sa do povedomia verejnosti dostal v roku 2004 po účasti v speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. Preslávil sa skladbami Mandolína (2015), z ktorého pochádza aj hit Neľutujem, Spolu (2016) a novinku 30 (2018).

Rok 2019 ukončil vypredaným turné akustických koncertov spoločne s vydaním Live albumu. V apríli prišel s novinkou Vlci. Skladba plná energie s textom od Adriany Pusztovej otvára ďalšiu hudobnú kapitolu tohto úspešného interpreta.