Herec Ben Affleck (49) a speváčka a herečka Jennifer Lopez (52) sa v sobotu tajne vzali v Las Vegas. Urobili tak dvadsať rokov po ich prvom zasnúbení a zahraničné médiá píšu o happyende, ktorí mnohí prežívajú s nimi.

Obidvaja totiž roky fascinujú a zneisťujú fanúšikov svojím vzťahom, no tentoraz sa Jennifer Lopez a Ben Affleck – pár známy ako Bennifer – konečne vzali.

Jennifer Lopez o svadbe

„Dokázali sme to. Láska je nádherná. Láska je milá. A ukázalo sa, že láska je trpezlivá. Dvadsať rokov trpezlivá. Presne to sme chceli,“ napísali fanúšikom vo svojom newslettri, ktorý speváčka podpísala ako „pani Jennifer Lynn Affleck.“

„Keď vydržíte dostatočne dlho, možno zažijete najlepší moment života v kaplnke vo Vegas o pol jednej ráno spoločne s vašimi deťmi a po boku človeka, s ktorým zostanete navždy,“ napísala k tomu speváčka Jennifer Lopez.

Brať sa prvý raz mali v roku 2004, krátko pred svadbou sa však rozišli. Médiá písali o Affleckových problémoch s alkoholom a neverou. Vlani sa k sebe po 17 rokoch vrátili a v sobotu uzavreli manželstvo. V kaplnke bolo s nimi aj ich päť detí, ktoré majú z predchádzajúcich manželstiev. 

Ben Affleck a Jennifer Lopez od roku 2002

Ben Affleck a Jennifer Lopez spolu začali chodiť v roku 2002, keď sa zblížili pri nakrúcaní romantickej komédie Gigli. Ten istý rok sa aj zasnúbili. V roku 2003 však len niekoľko dní pred svadbou zasnúbenie zrušili a neskôr sa aj rozišli.

Vlani v máji sa k sebe Affleck s Lopezovou vrátili po takmer dvadsiatich rokoch a tento rok v apríli sa zasnúbili. Na jar si spoločne kúpili dom za päťdesiat miliónov dolárov, v ktorom odvtedy žijú.

Affleck bol ženatý raz, keď si v roku 2005 vzal herečku Jennifer Garnerovú. S ňou má má dve dcéry a syna. Rozviedli sa v roku 2018. Lopez je rozvedená trikrát. Vydala sa za herca Ojaniho Nou, dva roky bola tiež manželkou herca Crise Judda. So spevákom Marcom Anthonym boli po svadbe v roku 2004 desať rokov manželia a majú spolu štrnásťročné dvojičky Emmu a Maxa. Rozviedli sa pred deviatimi rokmi.