Začiatky sú náročné v každej profesii a inak to nie je ani pri varení. S kuchárskou knihou Princíp varenia však budete s každým receptom o krok vpred už pri jeho príprave. Táto kniha vás totiž naučí základy ako napríklad gratinovať zemiaky či princíp prípravy dusenej pečienky. A je toho oveľa viac, stačí naozaj pár návodov vyskúšať a už nikdy sa nebudete báť variť sami.

Princíp varenia - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Najlepšie kuchárske knihy z Martinusu a Panta Rhei

Aj v kuchyni dokáže byť každá žena svojská, no s knihou Bohémky takou budete ešte viac. Na 153 stranách totiž nájdete v 21 kapitolách nezvyčajné, no zároveň lahodné recepty na rôzne pochútky. Návody na zákusky či torty sú navyše doplnené o príbehy s bohémskym slovníkom a nechýbajú aj unikátne fotografie.

Bohémky - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Slovensko je krásna krajina plná tradícií, ktoré neobišli ani našu kuchyňu. Ak túžite aj vy doma navariť tie najlepšie recepty ako od starej mami, tak kuchárska kniha Tradičná kuchyňa by vám nemala v zbierke chýbať. Pirohy, typické bryndzové halušky či lokše, ale aj tradičné polievky či hlavné jedlá budete mať vždy po ruke a na jednom prehľadom mieste.

Tradičné recepty - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Najlepšie kuchárske knihy

Chcete si doma upiecť chutný a zdravý chlieb či slaný koláč? S knihou Kváskovanie sa to zaručene naučíte. Navyše získate aj mnoho užitočných rád. Táto kuchárska kniha je totiž plná rôznych typov na kváskovanie lepkového či bezlepkového cesta. Jednotlivé recepty dokonca dodali odborníčky a aktívne pekárky zo Slovenska a Čiech. Ak vyhľadávate kvalitné jedlo a máte problémy s trávením, alergiou čo intoleranciou, táto kuchárska kniha vám vo všetkom poradí.

Kváskovanie - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Aj raňajky dokážu byť pestré a chutné zároveň. Stačí si vybrať z viac ako stovky receptov zaujímavej kuchárskej knihy Snídaně a svačiny. Nájdete tu totiž návody na rôzne superzdravé smoothies či kaše, ktoré vás nabijú energiou. Nechýbajú aj recepty na desiatu s kvalitnými pomazánkami či postup ako pripraviť orieškové mlieko. Rána s touto kuchárskou knihou už nikdy nebudú rovnaké.

Snídaně a svačiny - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Ani sladké pochúťky nemusia byť vždy nezdravé. Presvedčí vás o tom kuchárska kniha Fit sladkosti. Nájdete tu postupy na rozličné sladké torty či zákusky, tyčinky, cheesecaky, krémeše, medové rezy, kotré si bez výčitiek vychutnáte každý deň, pretože z nich nikdy nepriberiete. Zdravý životný štýl teraz bude chutiť naozaj sladko.

Fit sladkosti - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Múčnik vždy na iný spôsob, ovocný, s múkou či bez nej? Všetky druhy koláčov a ešte oveľa viac nájdete v špecializovanej kuchárskej knihe Hrnčeková kuchárka. Okrem receptov na chutný cheesecake či zákusok, z nej však získate aj návod na prípravu domáceho chleba či iného pečiva. Popri nich si svoje miesto v knižke našli recepty aj na polievky, ktoré pripravíte naozaj rýchlo.

Hrnčeková kuchárka - kliknite a objednajte knihu ONLINE

Konečne je tu kniha, ktorá vám ukáže ako navariť zdravé a rýchle recpety. V kuchárskej knižke Štíhle recepty do 15 minút okrem zdravých a jednoduchých návodov na obedy či večere, nájdete aj rôzne odporúčania, akým potravinám sa vyhýbať a ktoré pomáhajú proti stresu. Pri každom jedle zároveň uvidíte aj ich nutričnú hodnotu. Na 96 stranách nájdete naozaj unikátne recepty, ktoré nikdy neboli zverejnené na webe či v iných publikáciách.

Panta rhei kuchárske knihy

Štíhle recepty do 15 minút - kliknite a objednajte ONLINE

Každá mamička túži dať svojmu dieťatku to najlepšie. To platí aj pri jedle. S knihou Varíme pre dojčatá a batoľatá konečne získajú presné návody na to, kedy a čo pripraviť pre deti v 7 až 9. mesiaci. Na 168 stranách nájdete rôzne recepty na príkrmy, kaše či polievky, ale aj návod na správne dávkovanie jednotlivých živín. Kniha okrem receptov ponúka aj pravidlá ako zostaviť pestrý a zdravý jedálniček pre najmladšieho člena rodiny.

 

Varíme pre dojčatá a batoľatá - kliknite a objednajte ONLINE