Diskusná relácia Silná zostava bude vo štvrtok s prezidentkou Zuzanou Čaputovou a bude naživo. Hovoriť sa bude o nízkej dôvere v sudnictvo, políciu či politické strany.

Silná zostava bude s prezidentkou Čaputovou

Diskutovať sa bude o tom, akú neistotu a nespokojnosť to prináša do života ľudí. Ako môžeme dôveru v našej spoločnosti podporovať a rozvíjať a ako prispieť k jej posilneniu.

“Sme veľmi poctené, že si pani prezidentka našla čas a príde naživo diskutovať do finálovej Silnej zostavy tejto sezóny,” povedala pre Ženy v meste moderátorka Silnej zostavy Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Silná zostava, silné ženy

Prezidentka Zuzana Čaputová bude diskutovať so sociologičkou Zorou Bútorovou a stand-up komičkou Simonou Salátovou. “Silná zostava je v prvom rade o silných ženách a prezidentka Čaputová túto definíciu napĺňa do bodky. Budeme sa spolu so sociologičkou Zorou Bútorovou a našou stálou hosťkou Simonou Salátovou rozprávať o dôvere v štát a jeho inštitúcie, o tom, ako ju posilniť, ale aj o tom, ako k tomu vieme prispieť my ako jednotlivci,” povedala Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Štvrtková Silná zostava sa začína o 21:35 naživo na Jednotke.