Novinárka a moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová v deň svojich narodenín oznámila, že je tehotná. Na sociálnej sieti zverejnila video, kde sa svojej malej dcérky Sáry pýta - čo má mamina v brušku. Sárka odpovedá, že bábätko.

Na otázku, či to bude braček alebo sestrička, odpovie najprv braček a potom sestrička. “Koncept braček a sestrička ešte doladíme,” dodala k tomu Veronika.

Veronika Cifrová Ostrihoňová je tehotná

Oslovili sme aj Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, včera však mala nabitý pracovný deň. Večer naživo moderovala diskusnú ženskú reláciu Silná zostava a predtáčala ďalšie dve časti.

"Dnes štartuje po zimnej pauze @silnazostava_official - pôvodne sme mali vysielať naživo tému o detskom násilí, nielen vo svetle udalosti v Miloslavove. Ale ako to býva, Silná zostava mieni, covid mení, takže dnešná téma sa mení - budeme sa dnes večer rozprávať o sexuálnom zneužívaní detí," odkázala na instagrame.

Veronika dobiehala resty po tom, čo sa nakazila koronavírusom a bola v karanténe. Už predtým fanúšikom napísala, že január pre ňu nebol najšťastnejším mesiacom. Na spoločnej dovolenke v Spojených štátoch totiž ochorela Sára a neskôr sa zle cítila aj Veronika. PCR test doma ukázal, že má koronavírus.

„Priebeh som mala asi typický omikronový - žiadne vysoké teploty, ako chrípka, skôr únava a plné dutiny. Vyhla sa mi bolesť hrdla aj zásadné bolesti hlavy. Vďaka, tretia dávka očkovania. Matej aj Sára ostali negatívni, ale možno to mala Sára prvá ešte v USA," napísala na Instagrame.

Pochválil sa aj Sajfa

S prírastkom do rodiny sa pochválil aj otec, moderátor Sajfa. „Chceli sme vám to pôvodne oznámiť tancom, ale nakoniec v zhone rána som našiel iba túto krásnu fotku keď mala Sára asi dva mesiace a dnes už vyzerá úplne inak. Emócia je stále rovnaká a hádam ešte intenzívnejšia lebo moja krásna manželka, moja inšpirácia, moja kotva, môj maják, moja skala, môj múr, moja Veronika má dnes narodeniny! A ešte aby som nezabudol. Držali sme jazyk za zubami ako dlho bolo treba. Sára bude mať súrodenca! Nevieme sa dočkať! Ďakujeme za pozitívnu energiu," napísal na svojom Instagrame Sajfa.

Veronika Cifrová Ostrihoňová bola redaktorkou spravodajstva na televízii Markíza, v roku 2019 odišla na materskú dovolenku s dcérkou Sárou. V Markíze skončila a prešla do verejnoprávnej RTVS, kde pred rokom začala moderovať ženskú diskusnú reláciu Silná zostava.  

Veronika Cifrová Ostrihoňová má aj vlastnú úspešnú talk šou Sit down s Veronikou, kde sa venuje inšpiratívnym ženám, ale aj ťažkým témam. Šou bola pravidelne vypredaná, počas pandémie však mala dlhšiu pauzu.