Niekedy aj nepatrná maličkosť môže zmeniť život...

Tak ako každá mamička, aj ja, som od určitého času začala bojovať so škvrnami. Aj keď som vyskúšala mnoho komerčných výrobkov na škvrny, nikdy som nemala veci také krásne, jemné a čisté ako to sľubovali v TV reklamách. Našťastie ma v tom čase kamarátka priviedla k tejto úžasnej českej ekologicky šetrnej drogérii. Spočiatku som si objednala len zopár výrobkov na skúšku, pretože som neverila, že môže byť niečo tak účinné, voňavé a k tomu ešte aj ekologické. Akosi podvedome som tieto výrobky porovnávala s komerciou, ktorá v boji so škvrnami bola málo účinná...

Okrem škvŕn sme od 2,5 mesiaca bojovali s atopickým ekzémom, preto som sa rozhodla, že chémiu v pracích, telových a upratovacích prostriedkoch v našej domácnosti čo najviac eliminujem. A poviem vám, že Eurona mi vstúpila do života v tú pravú chvíľu... Rozhodla som sa, že výrobky tejto českej firmy vyskúšam.

Pri otváraní môjho prvého balíka ma ohúrila krásna vôňa. A keď som po prvom praní vytiahla veci z práčky, neverila som vlastným očiam. Doposiaľ nevyprateľné škvrny boli preč! Prádlo krásne voňalo a na dotyk bolo jemnučké. Týmto si ma táto drogéria získala. Bol to obrovský rozdiel oproti výrobkom, ktoré som predtým používala. Konečne som našla niečo, čo funguje a je účinné - Eko pranie. Zamilovala som si nielen ich vône či účinnosť, ale aj šetrnosť k môjmu zdraviu, prírode a ľahké upratovanie. 

Ďalšie prekvapenie prišlo, keď po niekoľkých dňoch kúpania v tejto kozmetike synovi zmizli kožné prejavy atopického ekzému. Stabilizoval sa. Dovtedy sme užívali podľa vyjadrenia kožnej lekárky „TOP“ výrobky na trhu. A výsledok? Žiadna zmena. Stačilo vyčistiť práčku (aj dovtedy som pravidelne čistila práčku, no až po vyčistení ich prostriedkom som zistila, čo všetko sa v nej ešte ukrývalo), prejsť na umývanie, pranie a upratovanie v Eurone. Zrazu sa prestal škriabať, nemusela som ho zbytočne mastiť rôznymi krémami a vyhli sme sa užívaniu kortikoidov.

Čo bolo potrebné spraviť? 2x vyčistiť práčku ich čističom, všetko oblečenie 2x vyprať v ich práškoch, aby sa z oblečenia všetko vypralo a kúpať v ich telovej kozmetike.  Ekzém sa nám zlepšil o 80%. Detská rada bez akejkoľvek chémie a spĺňa aj vysoké nároky na účinnosť, šetrnosť a ekologickosť voči životnému prostrediu. Je obohatená o jemnú hypoalergénnu vôňu čerstvých hrušiek a krémovú ovsenú kašu.

Zistila som, že práčka sa mi nezanáša a nesmrdí ani po pol roku prania v ich prostriedkoch, pretože neobsahujú žiadne plnidlá ani pomleté sklo, perie, plasty a iný „bordel“.  Čoraz viac sa stretávam s alergiou na pracie prostriedky, aviváže, krémy, mydlá a pod. Aj s citlivou pokožkou a atopickým ekzémom vám dokáže Eurona pomôcť. Netvrdím, že ich úplne vylieči, ale výrazne eliminuje kožné prejavy. 

Moje nadšenie z Eurony bolo veľké, a preto som ho začala šíriť ďalej vo svojom okolí. Veď ktorá žena, matka nebojuje v domácnosti so škvrnami, rôznymi nečistotami, vodným kameňom... a „teší“ sa zo zdĺhavých domácich prác? Čoraz viac ľudí rieši  aj problém s citlivou pokožkou, či alergiou, ekzémom. Môj život sa vďaka tomu začal meniť. Vyriešila som si nielen problémy v domácnosti s vodným kameňom, škvrnami, ekzémom, ale začala som si budovať vlastné podnikanie. A najviac ma teší, keď dostanem poďakovanie od spokojných zákazníkov, že sa im konečne v domácnosti podarilo vyriešiť mnohé problémy so škvrnami, ekzémom a pod.

Pre koho sú výrobky Eurona určené?

pre každého, kto chce ľahko a voňavo upratovať, prať

pre bábätká od narodenia, alergikov, atopikov, ekzematikov, osoby s extrémne citlivou pokožkou

pre tých, ktorí majú vysoké nároky na ekologickosť a šetrnosť ako súčasť svojho životného štýlu a filozofie.