Pred 15 rokmi začal pomáhať klientom a klientkám s transformáciou vedomia. “Chodili za mnou ľudia, ktorí boli neúspešní, chorí, ktorí mali problémy vytvárať vlastnú šťastnú realitu. Vtedy som pochopil, ako sa vytvára realita vo vzťahu k telu a mysli, a že s tým viem ľuďom pomôcť,” hovorí kouč a  podnikateľ Tibor Michalko. 

Na základe týchto skúseností vytvoril pred rokom projekt Werbea a ponúka kolagény, tzv. palivo pre telo v časoch, keď sú pod tlakom. “V závislosti od nášho stavu tela, v závislosti od našich emócií je naše telo slabšie alebo silnejšie  - na základe toho som sa rozhodol, že budem vyrábať pre mojich klientov produkty, ktoré majú hodnotu, silu a obsahujú to, čo ľudské telo naozaj potrebuje,” hovorí Michalko. 

Desať tisíc kolagénov za rok 

Za prvý rok fungovania predala firma Werbea 10-tisíc kolagénov a dopyt stále rastie. “Som milo prekvapený, že ma dnes žiadajú o spoluprácu zahraničné firmy z celej Európy. Teším sa z toho, že cesta, ktorou sme sa vydali je správna a máme v nej pokračovať,” dodáva Michalko. 

Werbea Beauty collagen je svojím špecifickým zložením zameraný na podporu tela v oblasti kože, vlasov a nechtov, ale tiež na podporu správneho fungovania štítnej žľazy.

Werbea Power collagen je zase zameraný na podporu kĺbov, kosti, chrupaviek a hlavne na podporu správneho fungovania lymfatického systému tela.  

 

🛒  [Užívajte BEAUTY Collagen s vitamínovou novinkou Selén, Zinok, Vitamín E na podporu imunity - kliknite tu:]

 

Športovci a ženy medzi klientmi

Medzi jeho klientov patria známi športovci, ktorí chcú podávať maximálne výkony a hlavne ženy. Ženy riešia aj krásu, preto ten väčší dopyt. “Pomer žien a mužov sa však pomaly vyrovnáva, dnes je to 60:40 v prospech žien, ” dodáva Michalko. 

Mužom odporúča Power Collagen, ktorý je zameraný hlavne na lymfatický systém. “Presnejšie otvorenie a čistenie lymfatického systému, pretože naše telo nikdy nie je choré, je len viac alebo menej zanesené. Lymfatický systém je systém kanálov, ktorý sa čistí a veľmi sa teším, že účinok toho, čo som plánoval je veľmi silný,” vysvetľuje Michalko.

Produkty Werbea využíva mnoho vrcholových športovcov.-  Foto - archív TM

Klientom a klientkám okrem kolagénu ponúkajú raňajkovú zmer pre tých, ktorý nejedia zdravo alebo raňajky úplne vynechávajú. Oslovila nielen športovcov, ale aj bežných klientov. “Má špecifické zloženie, ktoré je celoeurópskym unikátom,” hovorí Michalko. 

Pred mesiacom zase dali na trh päť vegánskych kapsúl, ktoré obsahujú rôzne minerály a vitamíny na podporu imunity. “Trafili sme sa do toho, čo dnes rieši každý - silnú imunitu, ktorú sme zabezpečili v dvoch prípravkoch - selén, zinok, vitamín E a zinok, vitamín C a D3.  Sú určené hlavne pre ľudí po päťdesiatke,” vysvetľuje Michalko.