Princ George oslavuje siedme narodeniny. Jeho mama, vojvodkyňa Kate, tak ako každý rok zverejnila najnovšie fotografie a poskytla ich verejnosti. Opäť sú plné emócií a ukazujú, že aj kráľovské deti si užívajú voľnosť.

Princ George má sedem rokov

George, ktorý je bežne oblečený v košeliach a svetroch, tentoraz pózuje v maskáčovom tričku. Nechýba jeho šibalský úsmev. 

Princova kmotra, psychologička a najbližšia kamarátka princezny Diany Julia Samuelova prezradila, že princ vie byť aj drzý.  "Je úžasný a veľmi zábavný, ale tiež vzťahovačný a drzý," povedala Samuelová v podcaste How to Fail with Elizabeth Day s tým, že je strašná škoda, že sa vnuka nedožila Lady Diana.  

Princ George chce byť pilotom

George Alexander Louis je v poradí tretí následník trónu po dedovi princovi Charlesovi a svojom otcovi princovi Williamovi. Blízki priatelia kráľovského páru o ňom hovoria, že je to šťastné a sebavedomé dieťa. Miluje vlaky, autá a v dospelosti chce byť pilotom ako jeho otec. 

Princ William a jeho deti princ George, princezná Charlotte a princ Louis v Norfolku.  Foto - TASR/AP

 

Princ George najstarším dieťaťom princa Williama a vojvodkyne Kate. Má o dva roky mladšiu sestru Charlotte a brata Louisa, ktorý sa narodil pred dvoma rokmi.