Speváčka Sima Magušinová je s najväčšou pravdepodobnosťou tehotná. Sama sa k tehotenstvu nevyjadrila, správy o tom, že čaká prvé dieťa vyvolal nový videoklip ku pesničke Sonety. Ten Sima Magušinová zverejnila pred niekoľkými hodinami a má takmer 60-tisíc videní.

Je Magušinová tehotná?

Po zverejnení skladby s videom na YouTube, upozornili fanúšikovia na bruško, ktoré speváčke vidieť aj pod svetrom a kabátom. Speváčke začali jej priaznivci k tehotenstvu gratulovať.

Magušinová, predtým Martausová, sa v lete vydala za novinára Michala Magušina. Týždenník Život sa snažil so speváčkou spojiť, o tehotenstve momentálne hovoriť nechce. "Zatiaľ to nebudeme komentovať," povedal jej manažér Ľubomír Šesták.

Populárna Martausová

Speváčka Sima Martausová, ktorá sa nedávno vydala a používa meno Magušinová, vstúpila na slovenskú hudobnú scénu v roku 2009 ako víťazka súťaže Gospel talent. V roku 2019 získala sošku OTO v kategórii najlepšia speváčka i Krištáľové krídlo v kategórii populárna hudba. Dnes patrí k najhranejším slovenským speváčkam a otvorene sa hlási ku kresťanstvu a svojej viere v Boha.

Nedávno z toho na sociálnych sieťach vznikla kauza, ktorá sa skončila ospravedlnením šéfredaktorky denníka SME Beaty Baloghovej za neúctivé vyjadrenia komentátora a spolupracovníka denníka SME.