Skvelá šošovica, RECEPTY na skvelé jedlá zo šošovice

Skvelá šošovica, recepty na skvelé jedlá zo šošovice z kuchyne portálu Ženy v meste. Skúste naše výborné recepty na prípravu šošovice, budú vám doma chutiť.

Skvelá šošovica, recepty na skvelé jedlá zo šošovice z kuchyne portálu Ženy v meste. Skúste naše výborné recepty na prípravu šošovice, budú vám doma chutiť.

Šošovica recepty na skvelé jedlá zo šošovice

Šošovica a recepty na jej prípravu nájdeme určite vo výbave takmer každej slovenskej domácnosti. Najrôznejšie šošovicové prívarky, šošovicové polievky na rôzne Šošovica recepty. Foto - Nelaspôsoby alebo stále populárnejšie šošovicové šaláty sa u nás tešia veľkej obľube.

Šošovica je skvelým zdrojom železa. Poznáme ju v niekoľkých farbách, vyskúšajte zelenú, alebo hnedú. Vďaka nim získate viac selénu a medi a prospieva tak zdravému životnému štýl.

Preto sme pre vás zoradili všetky recepty z kuchyne portálu Ženy v meste v ktorých sa dá využiť práve táto obľúbená strukovina.

Medzi našimi receptami na prípravu šošovice nájdete napríklad tento recept na tradičnú šošovicovú polievku, alebo aj výborný recept na skvelú šošovicovú pomazánku, a okrem iných aj tento recept výborný tekvicovú guľáš so šošovicou.

Ak sa vám zdá, že receptov zo šošovice by tu mohlo byť viac, tak určite máte pravdu. Postupne pre vás pripravujeme stále nové a nové recepty a medzi nimi budú aj tie na prípravu a využitie šošovice. Tak sa zastavte aj nabudúce, už dnes pre vás pripravujeme ďalšie a ďalšie recepty.

 

Výborná kyslá kapusta RECEPTY ako pripraviť jedlá z kyslej kapusty

Najlepšia polievka na nedeľný obed, RECEPTY na polievky na nedeľu

Jednoduché RECEPTY pre začiatočníkov a začiatočníčky

Čo na obed cez týždeň, RECEPTY a tipy na obed

Skvelá fazuľa, RECEPTY na jedlá z fazule