Rozmýšľate, aký darček vymyslieť tento špeciálny rok a ako naozaj potešiť svojich najbližších? Vianoce sú presne o mesiac, prinášame vám preto našich desať tipov  na originálne vianočné darčeky. Všetky navyše kúpite poholdne z domu. 

1. Kniha pre malé i veľké (budúce) feministiky 

Knihu autorky Chimamandy Ngozi Adichie s názvom Drahá Ijeawele by mala mať každá mama a každá dcéra. Tento feministický manifest v pätnástich radách je listom, ktorý píše autorka svojej kamarátke, čerstvej mamičke malej dcérky. Tá ju požiadala o radu, ako vychovať zo svojej dcéry feministku. Feminizmus hovorí najmä o jednej veci a síce o tom, že sme si všetci na svete rovní, hoci nie sme rovnakí. 

🛒  [Knihu si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

2. Keramická aromalampa a pec na jablká v jednom

Túto aromalampu nevyužijete len na vonné vosky a oleje, ale aj ako pec na jablká, ktoré byt prevoňajú ešte intenzívnejšie. Jablká bez šupky a jadierok nakrájate na kúsky a vložíte do hornej nádoby. K jablkám možné pridať zmes orechov a hrozienok, škoricu či iné obľúbená korenie. Potom iba priklopíte pokrievku a necháte to nad čajovou sviečkou piecť zhruba 20 minút.

🛒  [Aromalampu a pec na jablká v jednom si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

3: Technologické novinky pre mužov i ženy

Štýlový dizajn, jednoduché ovládania a skvelý zvuk. To ponúka legendárna značka Marantz, ktorá po troch rokoch vývoja uvádza na trh dva nové produkty rady 30 – integrovaný zosilňovač Model 30 a sieťový audio-streamer a SACD prehrávač SACD 30n. Vďaka tomu môžete cez SACD30n púšťať hudbu z CD, ale aj z dnešných sťahovacích formátov ako Deezer alebo Spotify (a mnoho ďalších). Darček, ktorý na Vianoce poteší mužov, ale aj ženy, má dve prevedenia: čiernu a novú silvergold, ladenú do zlata. Odtieň, ktorý sám o sebe vytvára krásnu vianočnú atmosféru. Zvuk ocenia práve ženy - štúdie potvrdzujú, že ženy počujú lepšie ako muži. Prekvapte seba i blízkych technológiou od legendy v oblasti hi-fi.  

🛒  [Výrobky Marantz 30 môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

4: Značkové oblečenie za outletové ceny

Máme pre vás tajný vianočný tip: Oblečenie, doplnky a obuv originálnych značiek ako Paul Frank, Calvin Klein, Guess, Valentino a mnoho ďalších, si môžete kúpiť za outletové ceny. Obrovský výpredaj značkových vecí pre ženy, mužov i deti od 1.12.2020! 

🛒  [Bohatú ponuku si môžete pozrieť už teraz -  kliknite tu]

 

5. Štýlové riflové rúška s vianočným vzorom 

Rúška sa stali slovom roka 2020. Sú súčasťou našich životov i našich šatníkov. Kúpte si štýlové rúška z rifloviny, ktoré si našli veľa fanúšikov na našom eshope. Sú kvalitné, ušité slovenskými krajčírkami a a vyskúšané našimi zákazníčkami. Dobre sa udržiavajú, prať sa dajú v práčke. Najviac potešia tie s vianočným vzorom.

🛒  [Rúška si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]


 

6. Teleskom pre vnímavé deti 

Podporte intelektuálny rozvoj svojich detí a dovoľte im pátrať vo hviezdach! Sada Teleskom obsahuje vzdelávaciu knihu, kryt na objektív, objektív, kryt šošovky objektívu, tubus, regulátor náklonu, statív, držiak zaostrovacej trubice, zaostrovaciu trubicu, okuláre, nastavenie ohniska, diagonálne zrkadlo a držiak teleskopu pre statív. Nezabudnite, že to nie je hračka len pre chlacov, ale aj pre dievčatá. Pre všetky zvedavé a kreatívne deti, ktoré majú radi hlavu v oblakoch!

🛒  [Teleskop môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

 

8. Robotický vysávač

Doma dnes trávime viac času ako kedykoľvek predtým, nároky na upratovanie sa zvyšujú. Uľahčite si to a nechajte, nech veci za vás urobí niekto iný. Robotický vysávač vám poslúži rovnako dobre ako automatická práčka alebo umývačka riadu a tie dve posledné menované už doma určite máte. Teraz doprajte slobodu sebe i svojej rodine či starým rodičom a vysávanie nechajte na robotický vysávač. Špiny a prachu vás zbaví aj vtedy, keď doma nie ste. Niektoré modely nielen vysávajú, ale aj vytierajú podlahu, To by boli Vianoce celý rok!

🛒  [Robotický vysávač si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]

 

9. Fitness oblečenie 

Kvalitné, ale trendové oblečenie na cvičenie využijete, či budete športovať vonku alebo doma. Tričká, mikiny, tepláky a legíny na cvičenie, či príslušenstvo a doplnky na cvičenie potešia pod vianočným stromčekom mužov i ženy. Tento rok sme sa všetci hýbali menej, máme čo doháňať.

🛒  [Fitness oblečenie GymBeam si môžete pohodlne kúpiť online -  kliknite tu]