Prvotriedna kvalita spánku, zvýšená plocha na ležanie a ďalšie výhody. Tým sa vyznačuje trend, ktorý si získal srdcia ľudí a dominuje spálňam najmä v zámorí. Fenomén boxspring posúva úroveň spánku na úplne novú úroveň vďaka zmenám v konštrukcii postele a sofistikovanému systému matracov. Zavrite oči a predstavte si to najvyššie pohodlie pri ležaní. A teraz si prečítajte, ako sa oň postarajú prvotriedne postele od prémiovej značky HENRY STYLE. 
 
Boxspring posteľ pozostáva zo spodného rámu z masívneho dreva alebo kovu, v ktorého vnútri je uložený matrac s bonellovými pružinami. Pružiny sú často vzájomne prepojené, aby matracu dodali pružnosť a rovnomerne rozložili záťaž. Na ňom je umiestnený matrac s taštičkovými pružinami alebo z peny. Korunu posteli dáva vrchný matrac, zvaný topper, ktorý zvyšuje priedušnosť, plochu na spanie a ochraňuje časti pod ním. 
 
Elegantná posteľ boxspring Charles z prémiovej kolekcie HENRY STYLE. Zdroj: okay.sk
 
 

Pohodlie v každom období

Dvojitá vrstva pružinových matracov alebo kombinácia bonellového a penového matraca vytvára perfektné prostredie na spánok. Pružiny podporujú prúdenie vzduchu a ochladzujú ho, takže matrac sa pod vami neprehrieva ani nevlhne. Prítomnosť toppera ešte umocňuje zvýšený komfort a anatomické ležanie s ideálnou podporou krku a chrbtice.
 

Objavte výhody toppera

Topper je skvelé vylepšenie pre spánok a všetkého s ním spojeného. Okrem ľahkého prezliekania posteľnej bielizne, zvýšenia postele či zlepšenia cirkulácie vzduchu, bráni vrchný matrac prenikaniu potu, prachu a organických čiastočiek do matraca a jeho čistenie je jednoduchšie. V ponuke HENRY STYLE navyše nájdete aj prvotriedne toppery s bylinnými výťažkami a viacerými vrstvami na dokonalú spánkovú hygienu.
 

Vstávanie nebolo nikdy ľahšie

Z jedinečnej konštrukcie vyplýva, že plocha na ležanie je pri tomto type postelí vyššia než pri štandardných posteliach a bežných matracoch. Vstávanie sa tak stáva omnoho jednoduchším. Výšku až 70 cm ocenia najmä starší ľudia, tehotné ženy alebo ľudia s vysokým krvným tlakom.
 
Vstávanie z boxspringovej postele je jednoduchšie vďaka zvýšenej ploche na spanie. Foto - depostiphotos.com

Na špici trendov

Sú jednoducho pastvou pre oči. Boxspring postele vašej spálni pridajú mimoriadny nádych luxusu. Čalúnený rám spoločne s nadštandardnou výškou a dizajnovým čelom spravia z tejto postele klenot medzi nábytkom ešte skôr, než si na ňu ľahnete. Ale až potom príde tá skutočná nirvána.
 

Istota zdravého spánku

Váha ľudského tela je pri boxspringových posteliach rovnomerne rozložená, čím sa predchádza vzniku preležaných miest. Unikátna zostava zároveň zásadne znižuje záťaž na jednotlivé časti postele, čím sa niekoľkonásobne zvyšuje jej celková životnosť. Posteľ boxspring je preto ideálne dlhodobé riešenie, do ktorého sa oplatí investovať.