Ženy si vlasy farbia z rôznych dôvodov. Niekedy kryjú šediny, inokedy skúšajú niečo nové alebo potrebujú zmenu imidžu, aby sa cítili lepšie. Aké sú farebné trendy na toto leto? Prirodzená alebo nápadná a výstredná farba na vlasy?

Keď sa vyberiete kaderníčke s prosbou o zmenu farby, môže vám veľmi dobre poradiť. Výber farby na vlasy je mimoriadne dôležitý, pretože zlepší celkový vzhľad a vytvorí ten správny dojem. Všeobecne platí, že farbiť by ste sa mali podľa toho, či ste teplý alebo studený typ.

Foto - notino.sk

Nie je to žiadna komplikovaná veda, ženy so žltým alebo olivovým tónom si môžu voliť teplé jesenné farby. Studenší tón znesie farby ako biela, šedá, čierna, modrá, zelená a fialová. Leto však neberie ohľad na nič a môžete tak skúsiť aj to, na čo by ste inak odvahu nenabrali. Kedy inokedy, ak nie teraz?

Trendy na vlasy 2020: Spoznajte balayage

Znie vám slovo balayage záhadne? Možno trochu áno, ale neskrýva sa za ním nič, čo by ste nepoznali. Táto technika farbenia je známa aj u nás, pretože ju obľubujú svetové celebrity. Usmievajú sa na nás z obrazoviek, časopisov a reklamy a my len užasnuto sledujeme, ako dobre ich vlasy vyzerajú.

Niektorí si mýlia melír a bayalage, no rozdiel medzi nimi je dosť veľký. Melír pomaly odrastá a stáva sa čoraz nápadnejší. Bayalage je zosvetľovanie pramienkov bez toho, aby sa pri tom používala čiapka, fólia alebo alobal. Vlasy sa priamo nafarbia so štetcom a nechajú sa voľne na vzduchu. Výsledok je omnoho prirodzenejší a odrasty ani nevidno. Váš look bude plný energie, žiarivý a hravý.

Kráľovnou tejto techniky je americká herečka Sarah Jessica Parker, ktorá už roky svoje vlasy inak neupravuje.

Farby na vlasy 2020: Ako chameleón

Farby na vlasy sú dnes omnoho bezpečnejšie a šetrnejšie ako kedysi. Vybrať si môžete z veľkého množstva a v ponuke sú aj farby, ktoré vás zmenia na nepoznanie. Čo tak trochu ružovej? L’Oréal Paris Colorista Washout je zmývateľná farba na vlasy, ktorá dodá vlasom intenzívny farebný odtieň a žiarivý lesk. Objavte v sebe rebelku a vyskúšajte niečo nepoznané!

Úspech zožnete aj so sivou farbou, ktorá sa stále teší veľkej obľube. Tento módny trend oslovil všetky ročníky a výsledkom budú sivé vlasy, zdravý vzhľad a žiarivé odlesky.

Foto - notino.sk

Roku 2020 kraľuje klasická modrá farba, tak ak chcete vyniknúť z davu, teraz je na to ten správny čas. Práve modrá farba je elegantná, dokáže priniesť pocity pokoja a mieru. Môžete si byť isté tým, že nech sa objavíte kdekoľvek, všetky oči sa budú upierať len na  vás.

Vlasy sú koruna krásy a ak sa o ne dobre staráte, vynikne na nich každá farba na vlasy. Ktorú farbu by ste raz chceli  skúsiť vy?