Ples v opere 2020: Prvé fotky z červeného koberca. Každý rok sa medzi hosťami objavia aj debutanti, ktorí na dobročinnom Plese v opere zažívajú svoju premiéru. Výnimkou nebude ani jubilejný ročník Plesu v opere, výnimočného dobročinného podujatia.

Ples v opere 2020 fotky a galéria, červený koberec - kliknite

Začal sa prestížny Ples v opere, ktorý tradične otvára plesovú sezónu na Slovensku.

Tento rok to bude jubiljený 20. ročník dobročinného podujatia.

V Slovenskom národnom divadle sa začali schádzať hostia, pozvanie dostalo asi 300 párov, pôjde o významných hostí z vedy, medicíny, vzdelávania, športu i spoločenského a hospodárskeho života.

 

Ples v opere 2020 róby - kliknite

Ples v opere 2020 ŠATY. Veľka FOTOGALÉRIA

Ples v opere 2020 dátum: Termín, kedy bude Ples v opere

Ako sa dostať na Ples v opere a cena vstupenky - kliknite

Aké majú byť plesové šaty a aké sú trendy 2020 - kliknite

Ples v opere 2020: Všetko dôležité o Plese v opere - kliknite

 

Každý rok sa medzi hosťami objavia aj debutanti, ktorí na dobročinnom Plese v opere zažívajú svoju premiéru. Výnimkou nebude ani jubilejný ročník tohto výnimočného dobročinného podujatia.

Všetci hostia svojou prítomnosťou podporia charitatívny rozmer podujatia, ktorým je už po tretíkrát podpora a zlepšenie podmienok inkluzívneho vzdelávania detí zdravotným znevýhodnením v slovenských školách.

 

Na snímke slovenský herec Vlado Černý prichádza s manželkou Ivetou. FOTO TASR - Pavol Zachar GALERIA - KLIKNITE

 

Ples v opere 2020: Toto sú pozvaní hostia

Po červenom koberci už kráčajú prví hostia, medzi nimi aj tí, ktorí na 20. ročníku dobročinného Plesu v opere zažijú svoju premiéru. Svojou účasťou podporia charitatívny rozmer tohto podujatia úspešní slovenskí športovci, umelci, podnikatelia, či zástupcovia tretieho sektora.

Medzi hostí dobročinného Plesu v opere sa v tomto roku zaradia hokejové hviezdy Marián Gáborík a Marián Hossa, bývalá slovenská profesionálna tenistka Dominika Navara Cibulková, krasokorčuliarka Oľga Beständigová či futbalista Ján Ďurica.

Svoju premiéru na pozícii hosťa zažije aj redaktorka TV Markíza Andrea Šprochová, režisér Peter Bebjak, riaditeľ Horskej záchrannej služby Jozef Janiga, absolútna Slovenka roka Andrea Gontkovičová či výkonná riaditeľka Nadácie Pontis Martina Kolesárová.