Výborný špenát, RECEPTY z čerstvého a mrazeného špenátu

Výborný špenát, recepty z čerstvého a mrazeného špenátu z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty na skvelé jedlá zo špenátu, nebudete ľutovať.

Výborný špenát, recepty z čerstvého a mrazeného špenátu z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty na skvelé jedlá zo špenátu, nebudete ľutovať.

Špenát, recepty z čerstvého špenátu a mrazeného špenátu

Špenát a recepty z neho sú naozaj skvelou alternatívou a často sú populárne aj v slovenskej kuchyni. Špenát má nielen povesť superpotraviny, ale jednoducho je zdravý. Vyskúšajte niektorý z našich receptov, určite nebudete ľutovať.

Špenát je veľmi populárny aj medzi deťmi a ak niečo majú radi deti, niečo na tom určite bude. Niekoľko receptov máme so špeciálnej série práve receptov pre deti.

Vyberte si medzi našimi receptami ten svoj. Máme pre vás napríklad recept na skvelé špenátové pesto, alebo aj výborný recept na pečenú tekvicu plnenú špenátom a vajíčkami, ale aj recept na výbornú špenátovú polievku.

Recepty z kuchyne portálu Ženy v meste pre vás pripravujeme takmer každý deň. Preklikajte si naše recepty aj nabudúce, určite pribudne opäť niečo zaujímavé, čím prekvapíte nielen seba, ale aj svojich najbližších.

A možno aj priateľov nielen na rodinnej oslave, recepty zo špenátu si jednoducho zaslúžia svoju šancu. Dajte im ju. 

 

Skvelé bezmäsité hlavné jedlá, RECEPTY na 70 výborných jedál

Najlepšie strukoviny, RECEPTY na skvelé jedlá zo strukovín

Dokonalá omáčka, RECEPTY na omáčky k mäsu, ryži, zemiakom

Najlepší karfiol, RECEPTY z karfiolu na skvelé jedlá

Skvelá šošovica, RECEPTY na skvelé jedlá zo šošovice