3 vianočné recepty, ktoré jednoducho nesmú chýbať

Vyskúšajte 3 vianočné recepty z kuchyne portálu Ženy v meste, ktoré jednoducho nesmú chýbať na vianočnom sviatočnom stole.

Vyskúšajte 3 vianočné recepty z kuchyne portálu Ženy v meste, ktoré jednoducho nesmú chýbať na vianočnom sviatočnom stole.

3 vianočné recepty, ktoré nesmú chýbať

Najlepšie 3 vianočné recepty jednoducho patria k Vianociam. Zrejme táto trojka bude v každej domácnosti vyzerať trošku inak, ale tieto tri recepty sú pravidelne jednoducho tak tradičné, že ich nejde vymeniť za veľa iných.

Tak sme pre vás na jedno miesto vybrali 3 vianočné recepty, ktoré sú naozaj tradičné a slovenské, ktoré u väčšiny ľudí naplňajú tú skutočnú vianočnú atmosféru.

Vyskúšajte napríklad náš recept na najlepšie vínové pečivo, sladké aj slané koláčiky, alebo napríklad aj recept na tradičné linecké koláčiky, či rovnako aj overený recept hneď mäkké vianočné perníčky.

Tradičné vínové pečivo, klasické vanilkové rožky a linecké koláčiky jednoducho v našich zemepisných šírkach znamenajú vianoce.

Naše recepty sú overené a tak už nám nezostáva iné len zaželať vám veľa úspechov pri príprave vianočných maškŕt a potom šťastné a veselé.

 

Najlepšie vianočné recepty - kliknite si

Najlepšie vianočné zákusky s obrázkami RECEPTY

Vianočné menu podľa Tinky alebo Vianoce bez vyprážania

Skvelé vianočné pečivo, RECEPTY na najobľúbenejšie dobroty