Chutné a zdravé vianočné pečenie so značkou Ženy v meste. Vianoce Vianoce prichádzajú... Nie, nechceme vás strašiť. Pripravili sme pre vás blog s bohatou ponukou vianočných receptov, aby ste boli pripravení práve na tento sviatočný čas. Vianoce so značkou Ženy v meste.

Vianočné pečenie so značkou Ženy v meste

Kuchyňa portálu Ženy v meste pre vás každý deň pripravuje recepty, ktoré máte radi. Pravidelne sledujeme, ktoré recepty sa najviac čítajú. Keďže sa pomaly blížia Vianoce, pripravili sme pre vás už teraz zaujímavý blog, kde nájdete na jednom mieste našu podrobnú ponuku úžasných receptov nielen na vianočné pečenie.

Stačí sa iba jednoducho preklikať, aby ste našli, čo hľadáte. Aj tento rok môžu byť pre vás Vianoce so značkou Ženy v meste.

 

 

Máme pre vás pripravených mnoho receptov na suché koláče, ktoré neodmysliteľne k Vianociam patria. Či sú to tradičné linecké koláčiky, ktoré si môžete nádherne vyzdobiť a vyzerajú veľmi lákavo, v ponuke máme aj recepty na hneď mäkké vianočné perníčky, vanilkové rožky, kokosové pusinky, špaldové sušienky, vínové koláčiky, kokosové guľky a mnoho iných. 

 

Tradičné linecké koláčiky, kokosové pusinky, vínové pečivo, špaldové sušienky. Foto - Nela

Najobľúbenejšie sú hrnčekové koláče

Práve hrnčekové koláče žnú na našom portáli veľký úspech. Sú jednoduché, rýchle a chutné. Čo viac dodať? Zvládne ich každá začiatočníčka. Jablkový hrnčekový koláč, výborná hrnčeková bublanina, tvarohový hrnčekový koláč s ovocím, vynikajúci cuketový koláč, muffiny mnohých chutí.

Nechajte sa inšpirovať receptami so značkou Ženy v meste a prekvapte svojich najbližších.

 

 

 

Vianočné pečenie so značkou Ženy v meste

Krásna a predovšetkým chutná torta poteší nielen oslávenca, ale dodá noblesu každému sviatočnému stolu. Naša kuchyňa má v ponuke mnoho receptov na skvelé a jednoduché torty. Väčšinou sú hrnčekové, aby ste si ušetrili čas.

Torty sú aj zdravšie a niektoré bez lepku. Sacherova torta, čokoládová vianočná torta, výborná čokoládová torta s parížskym krémom, famózna čokoládová torta bez múky a veľa ďalších. 

 

Obľúbená čokoládová torta s parížskym krémom. Foto - Nela

 

Nepečiete? Vianoce sú aj pre vás

Nepečiete? Nevadí. Svoju rodinu môžete ohúriť aj výnimočným nepečeným koláčikom alebo tortou. Či je to bezlepkový čokoládový cheesecake, fantastická nepečená tvarohová torta, kokosové guľky rafaelo, v ponuke máme aj mnoho chutných dezertov. Stačí si iba vybrať.

Vianoce a tradičné jedlá našich starých mám

Kuchyňa portálu Ženy v meste je nielen moderná, ale na tradície v žiadnom prípade nezabúda. Mimochodom, jedlá starých mám sú na našom portáli veľmi obľúbené, stále sa k nim naši čitatelia vracajú. Aj to nám ukazuje cestu. Tešte sa na ďalšie pochúťky, ktoré milovali naši rodičia, chutia nám a aj deťom. Zaspomínajte si na detstvo. Tradičné Vianoce so Značkou Ženy v meste.

https://www.zenyvmeste.sk/najlepsie-tradicne-recepty-z-kuchyne-webu-zeny-v-meste

Výborné recepty z mäsa, slávnostný obed, ale aj ľahká večera

Aj úžasné recepty na mäsové jedlá nájdete na našom portáli. Kuracie, bravčové, morčacie, hovädzie, divina. Široká ponuka moderných, tradičných, jednoduchých, ale aj náročnejších jedál. Myslíme na všetkých. Medzi veľmi obľúbené pochúťky patrí minútka z bravčového karé, výborná kôprová omáčka, skvelá sviečková na smotane, fantastický kurací paprikáš s domácimi haluškami.

https://www.zenyvmeste.sk/najlepsie-maso--recepty-ako-pripravit-najlepsie-jedla-z-masa

Jedlá z rýb - pôstne, chutné, zdravé

Ryby a Vianoce to je zamozrejmosť. Pripravili sme pre vás mnoho pochúťok, či je to fantastický losos na masle, pečená ryba s hráškovým pyré, skvelá tuniaková nátierka. Pripravujeme aj rybacie fašírky pečené v rúre bez lepku, pečeného pstruha, rybaciu polievku.

https://www.zenyvmeste.sk/ryby-recepty

Tradičná kapustnica, sviatočné a jednoduché polievky

Čo by bol štedrovečerný stôl bez tradičnej kapustnice? Pochutnajte si na tej našej. V ponuke máme aj recepty na polievky sviatočné, zeleninové, krémové, ale aj osvedčenú mačanku či kyšeľ. V príprave máme recept na chutnú jušku s hubami. Je sa na čo tešiť.

 

 

 

Zemiakový šalát tradičný, ale aj odľahčený, obľúbené zdravé šaláty

Čoby boli Vianoce bez klasického zemiakového majonezového šalátu? Pre tých, ktorí majonézu nemôžu sme pripravili odľahčený zemiakový šalát bez majonézy. Ponúkame aj mnoho iných zaujímavých šalátov ako cviklový, mrkvový, zelerový, cestovinový, šopský, ľahký šalát s figami, ale aj domácu tresku bez výčitiek.

 

Recepty bez mäsa, zeleninové jedlá a Vianoce

Vianoce sú aj obdobím pôstu. Našu kuchyňu určite ocenia aj tí, ktorí mäso veľmi nemusia. Mnoho zdravých a jednoduchých zeleninových jedál k našej kuchyni jednoznačne patrí. Zdravý životný štýl sa stáva našou súčasťou. Zapekaná cuketa s mozzarellou, výborná pečená tekvica Hokkaido, cuketové hranolky, zapekaná zelenina.

 

 

Fit recepty

Strážite si svoju hmotnosť alebo si kalórie nemôžete zo zdravotných dôvodov dovoliť? Naša kuchyňa, to je aj mnoho vynikajúcich fit receptov. Vianočné sviatky si môžeme dopriať všetci. Nech sa páči. Nechajte sa inšpirovať. Zdravé Vianoce so značkou Ženy v meste.

 

 

Vianočné sviatky, Silvester a nátierky (pomazánky)

Cez sviatky trávi rodina väčššinou času spolu. Raňajky či večera v kruhu najbližších s chutnými a zdravými nátierkami? Samozrejme. Ponuka je naozaj veľká, stačí si len vybrať tú svoju. Aj na Silvestra ulahodia dokonalé jednohubky hosťom.

 

 

Vianoce bez lepku a laktózy

Veľmi dobre vieme, že mnoho z nás trpí rôznymi intoleranciami. Kuchyňa portálu Ženy v meste vám ponúka osvedčené a chutné recepty bez lepku, ale aj laktózy. Snažíme sa múku vynechávať, aby si mohla pochutiť celá rodina.

Nemusíte tak variť či piecť osobitne. Ušetríte mnoho času, ktorý môžete darovať práve svojim najbližším. Máme pre vás špeciálnu rubriku receptov bez lepku.

 

 

Pripravujeme pre vás

Kuchyňa portálu Ženy v meste myslí na Vianoce už teraz. S láskou a nadšením pre vás chystáme ďalšie novinky, aby ste u nás našli aj také recepty, ktoré ste predtým nemali. Ak máte nejakú špecifickú požiadavku, napíšte nám. Necháme sa inšpirovať my vami.

 

Pripravujeme pre vás aj domáci recept na tradičné bobáľky, opekance alebo pupáky. Foto - Nela
 

Vianoce so značkou Ženy v meste, vyberte si z našej ponuky receptov - kliknite

Užite si ešte tento jesenný čas. A keď sa všetko stíši a predo dvermi budú tie najkrajšie sviatky roka, spomaľte a vychutnávajte si nádhernú sviatočnú atmosféru. Zaželajme všetkým okolo nás zdravie, lásku, šťastie a pokoj.

Kuchyňa portálu Ženy v meste vám ďakuje za vašu priazeň. Veľmi si to vážime.