Deti sa už nevedeli dočkať prázdnin, zvlášť po období, keď nemohli byť so svojimi kamarátmi či spolužiakmi. Ešte stále to nie je jednoduché s cestovaním na zahraničné dovolenky, preto v týchto dňoch všetci hľadáme možnosti, ako aj z týchto prázdnin urobiť výnimočné a nezabudnuteľné. 

Nemusíte cestovať z Bratislavy ďaleko. Našli sme miesto, kde si deti priamo v meste môžu užiť nové skvelé dobrodružstvá. Tým miestom je LEON - rodinné centrum, ktoré nájdete v Slnečniciach v novej časti Petržalky.

A neboli sme jediní, koho nekonečná ponuka zábavy, pohybu a dobrej nálady oslovila. Priamo v LEONE sme narazili na mamičky Luciu a Mirku, ktoré poznáte aj z televízie, ako si užívajú deň s ich detičkami Lydkou a Ebu

Malí aj väčší návštevníci LEONU si môžu zaplávať v slanom bazéne, na tanečníkov čakajú tanečné sály, energiu si deti vybijú počas skákania na trampolínach a Jungle Park privíta malých dobrodruhov, ktorí sa neboja žiadnej výzvy. 

Denné tábory Leon 2020

Keďže téma týchto dní je „ako urobiť deťom skvelé prázdniny“ LEON ponúka aj denné tábory, v ktorých si každé dieťa nájde to, čo ho baví najviac. Konečne sa môžu zabávať, behať po vonku, športovať, tancovať, maľovať, plávať a robiť všetko to, čo im tak dlho chýba.

Foto - Leon

V LEONE vedia po čom deti túžia, pozrime sa preto, čo všetko je pre ne pripravené. Každý deň sa zabavia pri športových aktivitách, inšpiratívnej tvorbe svojich umeleckých diel či pri objavovaní nových informácií z oblasti ekológie alebo geografie. Netreba mať obavy, bude to rovnako zábavné ako skákanie na trampolíne či tancovanie na lúke.

Deti napríklad pútavým spôsobom na vlastné oči uvidia na eko-farme, ako funguje kolobeh prírody a ako aj oni môžu do tohto kolobehu vstúpiť a ovplyvniť ho. Každý deň sú pre ne pripravené súťaže, za ktoré budú vyhrávať ,okrem vecných cien, aj táborovú menu LEON.

Na konci každého turnusu bude veľké súťažné finále – LEONIÁDA. Na nej môžu deti vyhrať voľné vstupy do centra LEON a množstvo ďalších zaujímavých cien. Okrem toho sa hravou formou naučia, čo znamená mať vlastnú peňaženku.

 

 

Zábava, dobrodružstvo, športovanie, nové kamarástva 

Počas celého pobytu v dennom tábore sa o vaše dieťa postarajú skúsení animátori, ktorí dohliadnu aj na to, aby sa vaše dieťa zdravo a chutne najedlo a samozrejme aj na jeho pitný režim. V priestoroch svojej reštaurácie sa aj najväčší hladoši pustia do bohatej prázdninovej ponuky.

Chutné a zdravé jedlo počas celého dňa dodá deťom dostatok síl na objavovanie nového a nepoznaného. Rodičia tak môžu byť spokojní, že o ich deti je profesionálne a komplexne postarané. Starostlivosť bude presne taká, ako u mamičky. 

Foto - Leon

Leto v Leone

Denný tábor v LEONe vaše dieťa zabaví a atraktívnou formou naučí nové veci. Prinesie nové kamarátstva a množstvo zážitkov z výletov či súťaží v prírode, alebo v priestoroch bazéna, JUMP PARKU a NINJA ARÉNE.

Vaše dieťa si počas pobytu v LEONE ani nespomenie na počítač, všetku energiu vybehá a vyskáče so svojimi rovesníkmi.  Všetko, čo vaše dieťa v LEONE vyskúša a zažije, môžete potom spoločne vyskúšať aj po lete. V každom prípade spomienky na toto leto budú už navždy spojené s LEONOM.

 

Všetky informácie o LEONE nájdete TU

Zaregistrujte sa na denný tábor v LEONE už teraz, miesta sa rýchlo míňajú TU