Najlepší mafin, RECEPT na hrnčekové, čokoládové i ovocné mafiny

Najlepší mafin, RECEPT na hrnčekové, čokoládové i ovocné mafiny z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty na skvelé pochúťky pre deti i dospelých.

Najlepší mafin, recept na hrnčekové, čokoládové i ovocné mafiny z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte naše recepty na skvelé pochúťky pre deti i dospelých.

Mafin, recept na hrnčekové, čokoládové i ovocné mafiny

Mafiny sa pevne usadili v našich domácnostiach. Recepty na tieto chútne nielen sladké, ale aj slané koláčiky chutia naozaj nielen deťom, ale nijako s nimi neurazíte Mafin, recepty. Foto - Nelaani dospelých.

Rozhodli sme sa preto zoradiť všetky naše recepty na túto skvelú pochúťku a ponúknuť vám ich na jednom mieste, aby ste ich už nemuseli pracne hľadať.

Medzi našimi receptami na mafiny už dnes nájdete napríklad recept na skvelé hrnčekové jogurtové mafiny, alebo recept na výborné hrnčekové jablkové mafiny.  

Ale rovnako napríklad aj zaujímavý recept na slané mafiny z tekvice. 

Jednoducho receptov na skvelý mafin je už dnes dosť na výber, ale my rozhodne nekončíme. Postupne budú v tejto rubrike pribúdať stále nové a nové recepty. Zastavte sa po inšpiráciu ja nabudúce. 🍯😍

 

Mafiny hrnčekové

Mafiny čokoládové

Mafiny ovocné

Mafiny kakaové

Mafiny hrnčekové jogurtové