Najlepšie huby, RECEPTY ako pripraviť čerstvé, súšené a mrazené huby

Najlepšie huby, recepty ako pripraviť čerstvé, súšené a mrazené huby z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami huby na rôzne spôsoby.

Najlepšie huby, recepty ako pripraviť čerstvé, súšené a mrazené huby z kuchyne portálu Ženy v meste. Pripravte si s nami huby na rôzne spôsoby.

Huby, recepty ako pripraviť čerstvé, súšené a mrazené huby

Huby sa dajú pripraviť v kuchyni pomocou najrôznejších receptov. Vybrali sme pre vás naše najlepšie recepty ako si doma pripraviť čerstvé huby, alebo rovnako aj tie sušené a mrazené. Vyskúšajte ich s nami.

Huby sa v minulosti používali ako liek pri liečbe najrôznejších chorôb. A aj dnešné časy oceňujú mnohé ich vlastnosti podporujúce zdravie. Patrí medzi ne napríklad zníženie zápalov, posilnenie inumity, alebo regulácia krvného tlaku.

Huby rovnako aj pomáhajú predchádzať rakovine, posilňujú kosti, pomáhajú udržiavať zdravé srdce a v neposlednom rade telu prospievajú tým, že znižujú kalórie. 

V kuchyni portálu Ženy v meste máme pre vás pripravený napríklad recept na pravú štedrovečernú slovenskú kapustnicu s hubami, rovnako aj recept na výborné kuracie prsia s dubákovou omáčkou, alebo aj recept na dokonalú smotanovú hubovú omáčku.

Recepty pridávame každý deň, zastavte sa aj nabudúce a preklikajte si naše novinky. 😍

 

Najlepšie šampiňóny, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá so šampiňónmi

Skvelé hlavné jedlo, RECEPTY na výborné hlavné jedlá

Výborná bazalka, RECEPTY ako spracovať bazalku

Najlepší pór, RECEPTY ako spracovať pór

Najlepšia rýchla večera z vajec, top RECEPTY