Eugenie, ktorá je dcérou kráľovninho prostredného syna Andrewa, rada komunikuje prostredníctvom sociálnych sietí. Práve na Instagrame zverejnila video, ktoré je vlastne kompiláciou viacerých snímok. Okrem doteraz neznámych fotografií zo svadby z októbra 2018 je na nich aj mnoho súkromných záberov manželov z výletov.

„Boli to najlepšie dva roky manželstva s tebou a desať spolu. Sú to šťastné spomienky, môj drahý Jack,“ napísala k videu. Na snímkach zaujme najmä intímny moment po samotnom obrade, keď sa manželia pobozkali.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Been the best 2 years married to you and 10 years with you in total.. happy memories always my dear Jack

Príspevok, ktorý zdieľa Princess Eugenie (@princesseugenie),

Práve deň ich svadby bol pre Eugenie zlomový v jednej veci. Stala sa akousi influencerkou. Celému svetu totiž hrdo ukázala jazvu na chrbte. Vybrala si zámerne model od britskej značky Peter Pilotto s odhaleným chrbtom a nedala si ani tradičný závoj. Kým iní by sa skrývali, Eugenie ju chcela nechať vyniknúť.

Neskôr sa priznala, že ako 12-ročná podstúpila operáciu chrbta, pretože mala skoliózu. Vyzvala fanúšikov, nech sa nehanbia a neskrývajú. „Jazvy sú krásne,“ okomentovala to a neskôr sa stala patrónkou londýnskej ortopedickej kliniky.

Princezná Eugenie čaká bábätko

Celkovo je princezná Eugenie, rovnako ako aj jej sestra Beatrice, výnimkou. Obe ako členky britskej kráľovskej rodiny žijú bežné životy. Eugenie pracuje pre galériu moderného umenia Hauser & Wirth a sama si zarába na svoje živobytie. Hoci má pár kráľovských povinností, nedostáva žiadne príspevky zo suverénneho fondu, ktorý financuje životné náklady ostatných členov rodiny. Jej manžel Jack je európskym manažérom americkej spoločnosti Casamigos Tequilla.

Ako ukazuje princezná na svojom Instagrame, obaja sa snažia žiť civilným životom. Pár však čakajú veľké životné zmeny. Len pred pár týždňami oznámili svetu, že sa na jar roku 2021 stanú rodičmi. Ich potomok bude síce deviate pravnúča Alžbety II. a teda aj jedenáste v poradí na britský trón, no nebude mať žiadny titul. Na ten totiž majú nárok len vnúčatá monarchu a potomkovia, ktorým ich kráľovná udelí – ako je to v prípade detí princa Williama a jeho manželky Kate.  

Eugenie a Jack sa však netaja, že o žiadne podobné pocty nemajú záujem. „Kráľovský titul je požehnaním aj prekliatím a Eugenie aj Jack chcú, aby ich deti žili normálny život a sami si zarábali. Chcú len zdravé a šťastné dieťa,“ povedal zdroj magazínu Vanity Fair. Otázkou ostáva, či vyrastať v Kensingtonskom paláci je naozaj až také normálne.