Ženská diskusia Silná zostava bude v dnešnej debate riešiť zákaz pohybu a cestovanie v čase pandémie. K téme  - Z okresu vyjsť nemôžeme, exotiku dovolenú máme sa vyjadria štyri hosťky: bývalá profesionálna teniska Dominika Cibulková, epidemiologička Alexandra Bražinovú, politologička Aneta Világi a stálu hostka – komička Simona Salátová.

Diskusiu moderuje Veronika Cifrová Ostrihoňová.

Cibulková, cestovanie a lockdown

“Na jednej strane máme lockdown, nemôžeme vyjsť z domu po 20.00 h a prekročiť hranice okresu, na strane druhej, nájdu sa medzi nami aj takí, ktorí majú odvahu a na dovolenku do zahraničia pokojne vycestujú. Jedni týchto dovolenkárov zatracujú, iní ich obhajujú. Strácame pocit spolupatričnosti alebo naopak, stávame sa precitlivelými? Cestovať alebo necestovať v čase korony? Prinášajú k nám nové mutácie práve dovolenkári? Mala by vláda zatvoriť hranice?,” opisuje obsah debaty RTVS.

Cibulková bola prednostne zaočkovaná

Dominika Cibulková na seba strhla pozornosť začiatkom roka, keď sa podľa medializovaných informácií nechala prednostne spolu s manželom zaočkovať. Po tom, čo manželia Navarovci dostali druhú dávku, odcestovali spolu so synom na dovolenku k moru.