Ak ste posledné dva roky nepočuli o značke Diva’s for Women, nebolo to preto, že by ju ako mnohé iné spoločnosti pandémia položila na kolená. Hoci obdobie zákazov vychádzania a zatvorených prevádzok nebolo pre slovenskú značku funkčných nápojov jednoduché, tento čas využila na rebranding a tvorbu nového prémiového portfólia

Diva’s for Women sa tak dnes po čase vracia pod novým názvom CARE LAB Divas. Posun z Diva’s for Women ku CARE LAB Divas však nebol iba o zmene mena. „Slovo CARE (starostlivosť) nás charakterizovalo prakticky od začiatku. Vďaka dlhoročnej spolupráci s vedcami a odborníkmi na výživu sme ho značkou CARE LAB Divas povýšili na ďalšiu úroveň. Naše nové produkty idú z pohľadu starostlivosti viac do hĺbky a dbajú nielen na celkové zdravie, ale aj na potešenie zákazníka,“ vysvetľuje rebranding a zmenu názvu CEO CARE LAB Divas, Lucia Tarnóczy.

Prvá slovenská značka funkčných nápojov, ktorá vstúpila na americký trh

Značka Diva’s for Women bola ešte v roku 2019 vôbec prvou slovenskou značkou, ktorá vstúpila na americký trh s funkčnými nápojmi. A udržala sa tam doteraz. Aktuálne sú slovenské zdravé drinky dostupné v sieti potravín H-E-B a od januára 2024 ich bude možné zakúpiť v ďalších troch predajných sieťach v Texase aj v slnečnej Kalifornii. 

Spojené štáty sú pre nás jedným z najzaujímavejších trhov zo všetkých. Kým v Európe sa inovácie v nápojovom priemysle presadzujú len pomaly a postupne, v USA je táto kategória rokmi oveľa viac vybudovaná a zákazníci sú zvyknutí vyžadovať od funkčných nápojov viac. Inovácie sú niečo, čo upúta ich záujem a čo vyslovene vyhľadávajú. Veľmi sa tešíme, že práve naše slovenské nápoje ich aj vďaka svojej unikátnosti a pokrokovosti zaujali, a že sa u nich už roky tešia veľkej obľube,“ tvrdí na margo amerického trhu a zákazníka Lucia Tarnóczy. 

 

A collage of two women holding bottlesDescription automatically generated

Slovenské funkčné nápoje si v USA zamilovali. FOTO - archív CLD

 

USA však nie sú jedinou krajinou, ktorú slovenské drinky určené primárne pre ženy, zaujali. Produkty CARE LAB Divas je možné dostať aj v Kanade, Mexiku, Spojených arabských emirátoch, Belgicku, Lotyšsku, na Cypre či v susednom Česku.

Ako vyzerá a aké benefity ponúka nové prémiové portfólio?

CARE LAB Divas sa už viac nesústreďuje na výrobu a predaj vitamínových vôd, ale svojim zákazníkom ponúka prémiové funkčné nápoje, ktoré prinášajú prvotriednu starostlivosť o telo a myseľ. 

Naše nápoje obsahujú len klinicky a vedecky overené ingrediencie na podporu imunity, trávenia, mentálnej pohody, regenerácie organizmu či udržateľnej krásy. Okrem toho aj skvele chutia. Takmer každý z nápojov cieli na iný a rovnako významný benefit, takže bude len na zákazníkovi, ktorý si zvolí a ktorý ho bude sprevádzať na ceste za zdravším ja,“ vysvetľuje účel produktov Lucia Tarnóczy. 

Ako prví na svete použili v nápoji vegánsku alternatívu kolagénu

V portfóliu značky nájdete momentálne dva produktové rady: nesýtené funkčné nápoje Care Water určené na podporu každodenných aktivít a sýtené regeneračné drinky Care Bubbles, ktoré ako prvé na svete obsahujú aj patentovanú vegánsku alternatívu kolagénu

Vegánsku alternatívu kolagénu Vecollal® tvorí kombinácia 19 aminokyselín, ktoré sú pre naše telo prirodzené. Alternatíva kolagénu rastlinného pôvodu je výnimočná aj tým, že má klinicky preukázanú vyššiu účinnosť ako akýkoľvek kolagén živočíšneho pôvodu. Slovenská značka CARE LAB Divas sa stala priekopníkom v tom, že ju použila v nápoji ako vôbec prvá na svete. 

 

A group of bottles of liquidDescription automatically generated

Portfólio CARE LAB Divas aktuálne tvoria dva produktové rady: sýtené Care Bubbles v dizajnových plechovkách a nesýtené funkčné nápoje Care Waters. FOTO - archív CLD

 

V roku 2024 sa do portfólia k nápojom pridajú aj luxusné Care Shots z ovocného pyré určené na systematickú suplementáciu. No a ako čerešnička na torte ku koncu budúceho roka pribudnú aj delikátne funkčné tyčinky Care Bar s obsahom aktívnych látok na podporu trávenia, kognitívneho zdravia či imunity.

Hlavné výhody funkčných nápojov CARE LAB Divas

  • Klinicky a vedecky overené účinky aktívnych látok.

  • Všetky produkty obsahujú okrem aktívnych látok aj unikátnu CARE LAB vitamínovú zmes – mix 6 vitamínov prospešných pre ľudské zdravie (vitamín C, B3, B5, B6, B9, B12).

  • Nízkokalorické nápoje, ktoré sú sladené prirodzene a zdravo, iba ovocným extraktom. 

  • Bez akýchkoľvek konzervantov a umelých látok.

Produkty značky CARE LAB Divas je momentálne možné zakúpiť v e-shope www.carelabdivas.com, v predajniach Dm-drogerie markt, na čerpacích staniciach Slovnaft, Shell či v predajni potravín Fajne.