Varite radi? Bavi vás, alebo by vás bavilo publikovať svoje recepty na internete? A chcete z toho mať pravidelný príjem? Tak sa k nám pridajte!

Ženy v meste hľadajú pre svoje stále populárnejšie receptové weby Ženyvmeste.sk/recepty, DobráKuchyňa.sk a NajlepšieKoláče.sk nových autorov, autorky, partnerov a partnerky do ďalšieho rozvoja.

Publikovanie receptov na Ženyvmeste.sk

Máte chuť si vybudovat online databázu svojich vlastných receptov a chcete, aby Vám recepty aj zarobili? Pravidelne každý mesiac aj pár sto eur? Ozvite sa nám na email zenyvmeste@gmail.com pre ďalšie podrobnosti.

Pripravujeme pre vás partnerský program, pri ktorom sa s vybraným tímov autorov podelíme o zisky za jednotlivé recepty. Môžete byť jedným z nich a vybrať si či dostanete autorský honorár za každý z receptov okamžite po jeho publikovaní, alebo si spoločne rozdelíme budúce zisky.

Nejde o klasickú pracovnú ponuku, ide o príležitosť na partnerstvo. Ide o možnosť spojiť zábavu pri varení a vytváraní receptov s pravidelným príjmom.

Baví vás variť a bavilo by vás publikovať na našich weboch svoje recepty? Ozvite sa nám a v prípade, že sa dohodneme si celý systém budúcej spolupráce spoločne vyskúšame.

Nateraz sa vám chceme poďakovať za záujem, výberové konanie sme pre veľký záujem 15.9. 2021 ukončili. Ale zostante s nami, ozveme sa zase niekedy nabudúce a možno si vyberieme práve vás.

Ozvite sa nám na: zenyvmeste@gmail.com

Alebo nám nechajte správu na facebooku Ženy v meste - kliknite

 

Naše najpopulárnejšie recepty