Najlepšia brokolica, RECEPTY na jedlá z brokolice

Najlepšia brokolica, recepty na jedlá z brokolice, zapekaná brokolica a brokolicová polievka. Vyskúšajte najlepšie recepty z brokolice z kuchyne portálu Ženy v meste.

Najlepšia brokolica, recepty na jedlá z brokolice, zapekaná brokolica a brokolicová polievka. Vyskúšajte najlepšie recepty na jedlá z brokolice z kuchyne portálu Ženy v meste.

Najlepšia brokolica, recepty na jedlá z brokolice

Brokolica a recepty na jedlá z brokolice sú obľúbené najmä medzi rodičmi. S deťmi je to veľmi často naopak. Ale brokolica jednoznačne patrí medzi nazdravšiu zeleninu a dnes už je bežnou súčasťou slovenskej kuchyne.

Brokolica je zelenina bohatá na vitamíny a minerály, prišla ku nám z oblasti Stredozemného mora. V Taliansku sa vo veľkom pestuje aj dnes.

Z brokolicových receptov sme pre vás pripravili napríklad recept na výbornú brokolicovú polievku, krémovú brokolicovú polievku, alebo na zapekanú zeleninu s cuketou a mozzarellou.

Ale rovnako máme pre vás aj recept na chutné krémovú brokolicovú polievku.

Vyskúšajte teda naše recepty, preklikajte si ich, postupne budeme pridávať aj ďalšie Zastavte sa teda a preskúmajte novinky, ktoré pre vás pripravíme.

 

Zapekaná brokolica

Brokolicová polievka

Najlepšia zelenina, RECEPTY ako pripraviť skvelé jedlá zo zeleniny

Najlepšia kapusta. RECEPTY ako pripraviť jedlá z kapusty

Najlepšie šaláty, recepty ako pripraviť najlepšie šaláty